رفتن به مطلب
  • 0

تم متریال در B4A 5.8

AMiR

سوال

با سلام

تو توضیحات B4A 5.8 نوشته که از تم متریال پشتیبانی میکنه اما من وقتی تم متریال رو تو مانیفست اضافه میکنم ( در حالت عادی که تم نداره! ) موقع Run ارور میده

در کل فقط میخوام رو اندروید 5 به بالا رنگ استاتوس بار تغییر کنه با این کار

انیمیشینی که موقع کلیک کردن تو اندروید 5 هست با این تم اضافه میشه یا اون کتابخونه جدا داره؟!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

تم متریال از نسخه ی 5.5 به بعد اضافه شده اون توضیحی در باره ی تم دادم داخل تاپیک مربوط به تم برنامه نبود مربوط به تمی بود که باهاش برنامه رو تست میکنی وقتی برنامه رو با کابل و یا ... وصل میکنی به گوشی و تغییراتی که در دیزاینر میدی همون موقع روی گوشی اعمال میشه اون تم رو گفتم متریال شده . تم اصلی برنامه از نسخه ی 5.5 متریال شده و می تونید استفاده کنید . برای  این کار تم متریال رو به مانیفست اضافه کنید روی گوشی هایی که اندورید 5 به بالا داشته باشن تم برنامه شمامتریال میشه اون کارهای هم که گفتید باید با کتابخونه ی اپکامپت انجام بدید . برای اینکه بخواین زیر اندورید 5 هم متریال باشه باید از اپ کامپت استفاده کنید . 

کاری به اندروید زیر 5 ندارم در کل میخوام وقتی برنامه رو اندروید 5 اجرا میشه رنگ استاتوس بار تغییر کنه. من الان تم متریال تو مانیفست اضافه کردم، رو 5 اجرا کردم ( جنی مویشن ) ولی رنگ استاتوس بار مشکی بود رو 4.4 اجرا کردم سر یه msgbox ارور fc داد !!!!!

میخوام بدونم میشه بدون استفاده از اپکامپت این نوار استاتوس بار بالای گوشی رو تو اندروید 5 تغییر داد یا نه؟

لینک ارسال

خیر برای اینکار شما میتونید بصورت دستی تم بسازید برای برنامتون.

آموزش تم شخصی سرچ بزنید تو سایت

لینک ارسال

تم متریال از نسخه ی 5.5 به بعد اضافه شده اون توضیحی در باره ی تم دادم داخل تاپیک مربوط به تم برنامه نبود مربوط به تمی بود که باهاش برنامه رو تست میکنی وقتی برنامه رو با کابل و یا ... وصل میکنی به گوشی و تغییراتی که در دیزاینر میدی همون موقع روی گوشی اعمال میشه اون تم رو گفتم متریال شده . تم اصلی برنامه از نسخه ی 5.5 متریال شده و می تونید استفاده کنید . برای  این کار تم متریال رو به مانیفست اضافه کنید روی گوشی هایی که اندورید 5 به بالا داشته باشن تم برنامه شمامتریال میشه اون کارهای هم که گفتید باید با کتابخونه ی اپکامپت انجام بدید . برای اینکه بخواین زیر اندورید 5 هم متریال باشه باید از اپ کامپت استفاده کنید . 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...