رفتن به مطلب
  • 0

سمپل کد میخوام برای alarmmanager

armv6

سوال

سلام

من یه برنامه ساده مالی نوشتم که نیاز دارم برناممو با هشدارها و گزارشات مالی اعم از تراز بودن مالی و نقدینگی و... مدیریت کنم تا کاربر از وضعیت مالی باخبر بشه و این گزارش ها باید بصورت مرتب هر 24 ساعت یکبار گزارش دهی وهشداردهی بشه...خودم حدس میزنم برای اینکه هشدارها اتوماتیک باشه باید از سرویس استفاده بشه چون هر روز و در زمان معینی انجام میشه.هدفم اینه که یه خلاصه ای از گزارش پوش بشه به گوشی کاربر و با کلیک روی پوش بره به اون لایوت گزارش....

ممنون میشم راهنمایی کنید با سمپل کد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

dostmobile، در تاریخ 31 Mar 2016 - 3:07 عصر گفته است:

این تا پیک جواب دادن شما متن رو دریافت میکنی و میریزی تو متغیر و سروس رو هم اجرا میکنید و زمان رو میدید بهش

http://answercenter.ir/topic/8193-%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D9%81%DB%8C%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D8%B5/

من میخوام با لمس کردن نوتیفیکیشن کاربر به لایوت مشخص شده یا صفحه اصلی برنامم منتقل بشه اینو چیکار کنم؟و همچنین میخوام بعد از کلیک روی نوتیفیکیش سرویس متوقف بشه؟ از چه کری استفاده باید کرد؟
لینک ارسال

من میخوام با لمس کردن نوتیفیکیشن کاربر به لایوت مشخص شده یا صفحه اصلی برنامم منتقل بشه اینو چیکار کنم؟

تنها چیزی ک میدونم اینه ک باید از نوتیفیکیشن بیلدر استفاده کنی ک متاسفانه هییییییچ وقت باهاش کار نکردم و اطلاعاتی درموردش ندارم دوستان حتمن بلدن راهنماییتون میکنن فقد ی سورس داشتم شاید بدردتون خورد

Project-1.zip

لینک ارسال

تنها چیزی ک میدونم اینه ک باید از نوتیفیکیشن بیلدر استفاده کنی ک متاسفانه هییییییچ وقت باهاش کار نکردم و اطلاعاتی درموردش ندارم دوستان حتمن بلدن راهنماییتون میکنن فقد ی سورس داشتم شاید بدردتون خورد

پاسخ:

نه این به دردم نمیخوره چون اصلا رویدادی برای کلیک روی نوتیفیکیشن مطرح نشده. من میخوام پس از لمس نوتیفیکیشن، بره به صفحه یا لایوتی خاص از برنامه. مثل نوتیفیکیشن Gmail که به محض اینکه روش کلیک میکنی میره به صفحه ای از جیمیل و لیست اپ هایی که نصب کردی رونشون میده و.. امیدوارم مثال خوبی زده باشم و منظورمو تونسته باشم برسونم

من خودم فک کنم اصلا این مسئله مربوط میشه به مبحث alarm manager . اگر از دوستان راجع به alarm manager سمپلی دارن معرفی کنین.

لینک ارسال

پاسخ:

نه این به دردم نمیخوره چون اصلا رویدادی برای کلیک روی نوتیفیکیشن مطرح نشده. من میخوام پس از لمس نوتیفیکیشن، بره به صفحه یا لایوتی خاص از برنامه. مثل نوتیفیکیشن Gmail که به محض اینکه روش کلیک میکنی میره به صفحه ای از جیمیل و لیست اپ هایی که نصب کردی رونشون میده و.. امیدوارم مثال خوبی زده باشم و منظورمو تونسته باشم برسونم

من خودم فک کنم اصلا این مسئله مربوط میشه به مبحث alarm manager . اگر از دوستان راجع به alarm manager سمپلی دارن معرفی کنین.

یا مثل همین نوتیفیکیشن خود تلگرام که وقتی روی نوتیفیکیشن کلیک میکنی میره خود پیغام رو بصورت کامل برات نشون میده...

لینک ارسال

پاسخ:

خب برادر تو این سورس هم وقتی رو نوتیف کلیک میکنی اکتیویتی باز میشه دیگه  :fekr:  :fekr:  :fekr:

لینک ارسال

این تا پیک جواب دادن شما متن رو دریافت میکنی و میریزی تو متغیر و سروس رو هم اجرا میکنید و زمان رو میدید بهش 

http://answercenter.ir/topic/8193-%D9%86%D9%88%D8%AA%DB%8C%D9%81%DB%8C%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AE%D8%A7%D8%B5/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...