رفتن به مطلب

شبکه کمک یار توسعه دهنده کریستال اپلیکیشن

جواد زبیدی زاده

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اول از آقای ایزدی عزیز تشکر میکنم که حمایت خودشون رو از کریستال اپلیکیشن اعلام کردن و امید وارم باهم دیگر و به کمک هم بتونیم یک کمک یار توسعه دهنده برای برنامه نویسان اندروید راه اندازی کنیم.

ایده شبکه کریستال اپلیکیشن تنها یک ایده ابتدای بوده با پیگیری اقای شایان اباد گروه نرم افزاری گرداب با حمایت های (انجمن مرکز پاسخ گوی (انسور سنتر) و برنامه نویس ایران ) تصمیم به اجرای کردن آن را گرفت و فعلا در بخش آزمایشی میباشد که  کتابخانه تعداد نصب برای بیسیک فور اندروید آماده شده است و هم اکنون برنامه نویسان بیسیک فور اندروید میتوانند از ان استفاده کنند

هدف از راه اندازی این شبکه : وابسته نبودن کاربران به سایت های خارجی ، کمتر کردن هزینه های خرید هاست ، افزایش کارای نرم افزار

چرا کریستال اپلیکیشن : کریستال اپلیکیشن قصد دارد که بهترین ها را برای کاربران خود ارائه بده و تا جای که در توان داریم تمامی امکانات رو رایگان دراختیار کاربران قرار میدیم

چه امکاناتی میتوان در کریستال اپلیکیشن داشت : در حال حاضر تنها امکان کریستال اپلیکیشن گرفتن تعداد نصب به صورت کاملا واقعی میباشد یعنی اگر نرم افزار شما از کافه بازار  یا مارکت های دیگر نیز   دانلود نشده و از طریق نرم افزار های مانند زاپیا و یا بلوتوث ارسال شده نیز  با نصب ان  تعداد نصب برای نرم افزار در کریستال اپلیکیشن ثبت خواهد شد

امکان مشاهده اخرین زمان نصب نرم افزار ، 10 نرم افزار برتر از نظر تعداد نصب

امکانات جدید کریستال اپلیکیشن چیست : امکان ارتباط با ما در نرم افزار های شما همراه با کد رهگیری  کاملا حرفه ای ، عضویت در نرم افزار ، ارسال اعلام(notification) و چند ویژگی جدید

رابط کاربری سایت نیز در حال طراحی میباشد

کتاب خانه های جاوا نیز بزودی منتشر خواهند شد

با عضویت در کریستال اپلیکیشن میتوانید نرم افزار حرفه ای را منتشر کنید

کریستال اپلیکیشن

باز هم در این جا از انجمن انسور سنتر به خاطر حمایت کردن از ما تشکر میکنیم

منتظر حمایت و حضور گرم  تمامی برنامه نویسان هستیم مخصوص شما دوست عزیز

دوستانی که تمایل دارند در تکمیل کتاب خانه های کریستال اپلیکیشن به ما کمک کنند لطفا از طریق پیام خصوصی با اینجانب یا اقای ایزدی و یا اقای مجید ارتا در ارتباط باشید

با تشکر مدیر گروه گرداب (Vortex Group) جواد زبیدی زاده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در دو تصویر زیر فرق بین تعداد نصب های واقعی در مارکت کافه بازار و کریستال اپلیکیشن را مشاهده میکنید

تعداد نصب در کافه بازار

pudpnbu7hpy7ilyjlrr9.png

تعداد نصب در کریستال اپلیکیشن

cvdqct4v8mlvg8nhy3fc.png

لینک ارسال

@@seven7up,

درود

خسته نباشید ♥ 

یک سوال دارم و نمیخوام از حرفم بد برداشت کنید :give_rose:

شما کارتون درست بوده

فقط یه چیزی ما میتونیم با استفاده از دیتابیس تعداد نصب های آنلاین رو بگیریم و برای خودمون تو سایت نمایش بدیم

خب سایت شما آیا امکانی بهتر داره جز این؟ :fekr:

لینک ارسال

@@seven7up,

درود

خسته نباشید ♥

یک سوال دارم و نمیخوام از حرفم بد برداشت کنید :give_rose:

شما کارتون درست بوده

فقط یه چیزی ما میتونیم با استفاده از دیتابیس تعداد نصب های آنلاین رو بگیریم و برای خودمون تو سایت نمایش بدیم

خب سایت شما آیا امکانی بهتر داره جز این؟ :fekr:

سلام مرسی

گفتم این نسخه آزمایشی هستش به یقین یکی از امکاناتی که میخوای برای شما قرار بدیم این هستش که یک Api مخصوصی به شما بدیم که بتونید نرم افزارهی خودتون رو توی سایت های شخصی خودتون نیز مدیریت کنید منتظر باشید :)

امکان بهتر هم میزاریم بزودی :)

لینک ارسال

درود

با تشکر از اقای مهدی ایزدی بابت همکاری در انواع زمینه با تیم برنامه نویسی گرداب ، تیم برنامه نویسی برنامه نویس ایرانی ، تیم برنامه نویسی ورتکس

و تشکر ویژه دارم از اقای جواد زبیدی بابت کدنویسی تحت وب

امیدواریم که بتوانیم مشکلات تمامی کاربران را رفع کنیم

و همچنین اگر دوستان ایده ای در نظر دارند میتوانند در همین تاپیک مطرح کنند

موفق و پیروز باشید| شایان آباد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...