رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

نمایش مقادیر مشخص اطلاعات دیتابیس با زدن هر Button

amirjun32

سوال

• من دوتا اکتیویتی دارم که توی اولی مثلا پنج تا کلید هست،وتوی دومی هم یک دیتابیس دارم.میخام راهنمایی کنید که چجوری برنامشو بنویسم که اگه کلید اول فشرده شد مقدار (i بین 1 تا 5) و همینجوری به ترتیب کلید بعدی (i بین 6 تا 10) و بعدی (i بین 10 تا 15) الی آخر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

ببینید شما بیاید اینکارو بکنید

Sub Globals

Dim n As Int
   Dim m As Int
   Dim s As Int

End Sub

Sub Buton1_Click
m = m + 10
s = s + 10

For ie = 0 To 10
n = ie
Next
For ee = s To m

' اینجا اون چیز هایی رو که تعریف کردی میزاری

Next
End Sub

ببینید مشکلتون حل میشه

لینک ارسال

درسته دوست عزیز.ولی فکرکنم این کد درصورتیه که کلیدا توی همون اکتیویتی باشند.ولی کلیدای من توی ی اکتیویتی جداس،که بازدن هرکدوم از اون کلید اکتیویتی که دیتابیس دارم بازمیشه.ولی از کجابفهمم که کدوم کلید زده شده که بتونم واسش شرط بزارم؟در ضمن تموم این پروسه فقط میخوام توی همین دوتا اکت اجرابشه.ن ک اکت جدید لازم باشه اضافه کنم

خوب قربونت برم یعنیچه که از کجا بفهمم کدوم کلید زده شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

شما مثلا در اکت منوتون 4 تا کلید دارید و با زدن هر کلید برنامه به یه اکت جدید میره کلید 1 اکا 1 کلید 2 اکت 2 و و وو وو

خوب طبق نیازتون توی اکتیویتی ها اون کد رو بنویسید توی اکت یک i 0 تا 5 و باقی اینجوری وقتی کلید یک زده شد 5 تا رکورد از دیتا بیس میاد از 1 تا 5 وقتی کلید دو زده شد میره اکت بعد و بازم 5 تا - از 5 تا 10

به همین راحت

لینک ارسال

من بجای تشکرروی شهرت کلیک میکردم.*عطسه*

شاید بهتره اینجوری بگم ک اگه شما توی تصویری که پیوست کردی دقت کنی وقتی روی خواندن قسمت اول کلیک میکنی ی دفعه کل لیست ویووها نمایش داده میشه.

ولی من میخوام طوری باشه ک ی کلید تعریف کنیم با اسم بعدی یا next که باهرکلیک کاربر یک واحد به i اضافه بشه ومقداربعدی رو از دیتابیس بگیره و توی لیست ویوونشون بده

و اگه دوباره کلیک کرد لیست بعدی و همینجور تااخر

مقدار i رو هم که گفتیم بین az تا ta باشه

درضمن فکر نکنم ازتابع برگشتی true یا false بشه استفاده کرد،

من دقیقا متوجه نشدم !!!!!!!!

یعنی لیست هیچ رکوردی نداشته باشه و با زدن یک دگمه رکودها ها تک تک به لیست اضافه بشن ؟؟؟

ایا درست متوجه شدم ؟؟

لینک ارسال

من دقیقا متوجه نشدم !!!!!!!!

یعنی لیست هیچ رکوردی نداشته باشه و با زدن یک دگمه رکودها ها تک تک به لیست اضافه بشن ؟؟؟

ایا درست متوجه شدم ؟؟

دقیق همین جوری.

درسته که میشه چند تا اکت نوشت،ولی زیاد جالب نیست که واسه هرکلید بخام ی اکت جداتعریف کنم.بهترهمونه ک بایک اکت بشه این کارارو انجام داد.ولی نمیدونم چجوری

لینک ارسال

خوب قربونت برم یعنیچه که از کجا بفهمم کدوم کلید زده شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

شما مثلا در اکت منوتون 4 تا کلید دارید و با زدن هر کلید برنامه به یه اکت جدید میره کلید 1 اکا 1 کلید 2 اکت 2 و و وو وو

خوب طبق نیازتون توی اکتیویتی ها اون کد رو بنویسید توی اکت یک i 0 تا 5 و باقی اینجوری وقتی کلید یک زده شد 5 تا رکورد از دیتا بیس میاد از 1 تا 5 وقتی کلید دو زده شد میره اکت بعد و بازم 5 تا - از 5 تا 10

به همین راحت

درسته.ولی من میخام که تموم کلیدها فقط به یک اکت مشترک برن.فقط باتوجه به مقادیر متفاوتی که دارن لیست وییو مختص خودشونو نشون بدن

لینک ارسال

ببینید شما باید با حلقه کار کنید البته اینم بگم راهای دیگه هم هست

شما باید با حلقه و آی ن تی (اینتجر ) کار کنین بهترین راهه

من کدشو دادم اکه یکم روش کار کنید حل میشه*بوس*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...