رفتن به مطلب
  • 0

کتابخونه پارس متریال دیالوگ

mshafiee110

سوال

سلام دوستان این هم از کتابخونه پارس متریال دیالوگ که قابلیتهای زیر رو دارا هستش:

تغییر رنگ بک گراند دیالوگ

تغییر فونت -رنگ -سایز و گراویتی تایتل

تغییر فونت -رنگ -سایز و گراویتی مسیج

تغییر فونت -رنگ -سایز باتن ها بصورت تکی یا کلی

ممنون میشم تست کنید و نتیجه رو بگید.کتابخونه رو هم میفرستم واسه اقای ایزدی.

لینک دانلود سمپل:(تو این سمپل همه فونتها یکی هستن که میتونید هر کدوم رو متفاوت باهم انتخاب کنید.)

http://s6.picofile.com/file/8249473950/ParsMaterialDialog.apk.html

Screenshot_2016_05_01_00_24_52.pngScreenshot_2016_05_01_00_24_47.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام استاندارد های متریال داخلش رعایت نشده مستندات بخش دیالوگ رو ببینید و استاندارد ها رو بهش بدید مثلا ردیوس باید 2 دیپ باشه و نکته ی دیگه کتابخونه ی متریال دیالوگ بود و تمام این کارها رو میشد باهاش کرد ممنون که زحمت کشیدی ولی میشد این کارها رو کرد باهاش 

لینک ارسال

در در 1395/04/05, 11:22:50، rad گفته است :

سلام

خیلی هم عالی

چطور میشه این کتابخونه رو دریافت کرد ؟

داخل فروشگاه که نیست ؟

سلام جدیدا یه نسخه دیگه به فروشگاه اضافه شده..

در در 1395/09/20, 16:03:44، Hamed Sabet Farhadi گفته است :

سلام 

اقای شفیعی

وقتی ساب ها حروف بزرگ داشته باشن ساب ها جواب نمیدن:shok:

مثلا parsmdF جواب نمیده باید حتما همش حروف کوچیک باشه!

لطف کنید این مورد رو هم فیکس کنید

سلام اگه این کتابخونه رو تهیه کردین بفرمایید تا parsmaterial dilog روبفرستم واستون.

لینک ارسال

ا شما یا میگی قالب کردی ,یامیگی از سادگی کاربرا سو استفاده کردی!!!,اخه شما هنوز درست صحبت کردن رو یاد نگرفتی,مگه من بزور گفتم بیا از این استفاده کن,الان هم هنوز کسی اینو نخریده ,با آقای ایزدی صحبت میکنم ,از فروشگاه کتابخونه رو بردارن.

سلام دوست عزیزی که این کتابخونه رو ارائه کردید.

کل فروشگاه و سایت رو گشتم ندیدم.

لطفاً کتابخونه رو یه طوری به من برسونید و مبلغتون رو بگیرید.

در ضمن شما که نباید به همه حرفهای دیگران عکس العمل نشون بدید و سرسری تصمیم بگیرید.

شما یه محصول رو در سطح کشور دارید معرفی میکنید.

شما تغییر فونت رو هم اعمال کردید و این نقطه قوت کار شماست.

لینک ارسال

Amin 313، در تاریخ 01 May 2016 - 11:34 صبح گفته است:

سلام استاندارد های متریال داخلش رعایت نشده مستندات بخش دیالوگ رو ببینید و استاندارد ها رو بهش بدید مثلا ردیوس باید 2 دیپ باشه و نکته ی دیگه کتابخونه ی متریال دیالوگ بود و تمام این کارها رو میشد باهاش کرد ممنون که زحمت کشیدی ولی میشد این کارها رو کرد باهاش

سلام ممنون از نظرتون.ببینید در مورد استاندارد بودن من از مستندات خود گوگل استفاده کردم یعنی در واقع رادیوس و بیس خود گوگل متریال دیالوگ استفاده کردم.

در مورد اینکه کتابخونه ی دیگه ای الان موجود باشه که شما بتونید گراویتی وفونت و سایز و رنگ عناصر رو تغییر بدین.من که ندیدم.اگه شما سراغ دارین تو یه تایپک جدید قرار بدین تا دوستان استفاده کنن.موفق باشین.

لینک ارسال

مرسی از ساخت همچین کتابخونه ای ولی لینکی که قرار دادید APK هستش و خبری از سورس و آموزش نیست

مرسی اگه سریع برطرف کنید که بدجور لازممونه

لینک ارسال

سلام 

اقای شفیعی

وقتی ساب ها حروف بزرگ داشته باشن ساب ها جواب نمیدن:shok:

مثلا parsmdF جواب نمیده باید حتما همش حروف کوچیک باشه!

لطف کنید این مورد رو هم فیکس کنید

لینک ارسال

سلام دوستان این هم از کتابخونه پارس متریال دیالوگ که قابلیتهای زیر رو دارا هستش:

تغییر رنگ بک گراند دیالوگ

تغییر فونت -رنگ -سایز و گراویتی تایتل

تغییر فونت -رنگ -سایز و گراویتی مسیج

تغییر فونت -رنگ -سایز باتن ها بصورت تکی یا کلی

ممنون میشم تست کنید و نتیجه رو بگید.کتابخونه رو هم میفرستم واسه اقای ایزدی.

لینک دانلود سمپل :(تو این سمپل همه فونتها یکی هستن که میتونید هر کدوم رو متفاوت باهم انتخاب کنید.)

http://s6.picofile.com/file/8249473950/ParsMaterialDialog.apk.html

Screenshot_2016_05_01_00_24_52.pngScreenshot_2016_05_01_00_24_47.png

سلام

خیلی هم عالی

چطور میشه این کتابخونه رو دریافت کرد ؟

داخل فروشگاه که نیست ؟

لینک ارسال

سلام دوست عزیزی که این کتابخونه رو ارائه کردید.

کل فروشگاه و سایت رو گشتم ندیدم.

لطفاً کتابخونه رو یه طوری به من برسونید و مبلغتون رو بگیرید.

در ضمن شما که نباید به همه حرفهای دیگران عکس العمل نشون بدید و سرسری تصمیم بگیرید.

شما یه محصول رو در سطح کشور دارید معرفی میکنید.

شما تغییر فونت رو هم اعمال کردید و این نقطه قوت کار شماست.

سلام بخاطر این هستش که من با اقای ایزدی صحبت کردم که کتابخونه رو از فروشگاه حذف کنن.

"در ضمن شما که نباید به همه حرفهای دیگران عکس العمل نشون بدید و سرسری تصمیم بگیرید." ببینید بعضی از صحبتها باعث میشه که اون کاری رو که دوست نداری انجام بدی.خب موقعی که من مبینم یه نفر میاد اینطوری صحبت میکنه و هیچکس تو این پستهایی که گذاشتم وعنوان کردم کتبخونه رو از فروشگاه برمیدارم صحبتی نمیکنه.برداشت من این هستش که نیازی ندارن به این کتابخونه.

"لطفاً کتابخونه رو یه طوری به من برسونید و مبلغتون رو بگیرید."اجازه بدین یه چیزایی رو دارم تکمیل میکنم.تموم شد باز قرارش میدم.

لینک ارسال

در در 1395/02/12, 19:21:26، mshafiee110 گفته است :

سلام ممنون از نظرتون.ببینید در مورد استاندارد بودن من از مستندات خود گوگل استفاده کردم یعنی در واقع رادیوس و بیس خود گوگل متریال دیالوگ استفاده کردم.

در مورد اینکه کتابخونه ی دیگه ای الان موجود باشه که شما بتونید گراویتی وفونت و سایز و رنگ عناصر رو تغییر بدین.من که ندیدم.اگه شما سراغ دارین تو یه تایپک جدید قرار بدین تا دوستان استفاده کنن.موفق باشین.

B4A Library - afollestad material-dialogs | B4X Community - Android, iOS, desktop, server and IoT programming tools

طرز برخورد من اشتباه بوده عذر میخوام ویرایش شد . 

لینک ارسال

@@mshafiee110,

خب مگه اینو نمیشه با پنل ساخت؟

البته به صورت کتابخانه هم خوبه و سبک میکنه کار رو

@,

از کتابخانه ای که معرفی کردید استفاده کردم دقیقاً مانند همین عمل میکنه به صورت کاستومایز میشه راحت دیالوگ ساخت

حتی با xml این دیالوگ رو میشه پیشرفته کرد مثلاً محتوای داخلش رو تغییر داد و ...

ممنون

___

لینک دانلود

لینک ارسال

https://www.b4x.com/android/forum/threads/afollestad-material-dialogs.53108/

برادر من این کجاش مستندات دیدین و اعمال کردید شما اگر مستندات دیدید چرا رنگ بنفش دادید نمیدونید متریال فقط تم دارک و لایت داره مشکی و سفید چرا اصلا الویشن نداره چرا نوشته هاش رو رنگی کردید نمیدو نید طبق ستندات باید یک رنگ باشه چرا ردیوس نداره چرا رنگ نوشته ها استاندارد نیست اینهاداخن نمست مستندات خوب مطالعه کنید هرچیزی رو به اسم متریال قالب نکنید ضمنا این کتابخونه ی که من لینک دادم تمامی این کارها رو میشه باهاش کرد فقط کمی xml باید بلد باشید که اون هم داخل استک اور فلو سرچ کنید برای xml های متریال دیالوگ پیدا میکنید موفق و پیروز باشید.

درست صحبت کنید قالب کردن چیه !!!! شما هنوز تشخیص نمیدی من رنگ پس زمینه و باتنها رو عمدا تغییر دادم که نشون بدم اینا رو با این کتابخونه میشه تغییر بدی!!!,من سمپل گذاشتم واسه شما که اول تست کنی ,از این لینکی گذاشتی مشخص هست که نمیدونی قضیه از چه قرار هست.من اینو به درخواست دوستان گذاشتم,بیشتر از این هم نیاز به توضیح نیست اون کسی که از کتابخونه ای که شما گذاشتین,کار کرده باشه،متوجه کمبودهاش میشه,موفق باشین.
لینک ارسال

در در 1395/02/13, 20:00:53، mshafiee110 گفته است :

درست صحبت کنید قالب کردن چیه !!!! شما هنوز تشخیص نمیدی من رنگ پس زمینه و باتنها رو عمدا تغییر دادم که نشون بدم اینا رو با این کتابخونه میشه تغییر بدی!!!,من سمپل گذاشتم واسه شما که اول تست کنی ,از این لینکی گذاشتی مشخص هست که نمیدونی قضیه از چه قرار هست.من اینو به درخواست دوستان گذاشتم,بیشتر از این هم نیاز به توضیح نیست اون کسی که از کتابخونه ای که شما گذاشتین,کار کرده باشه،متوجه کمبودهاش میشه,موفق باشین.

-->
	<!--"رنگ بک گراند متریال دیالوگ"-->
    <item name="md_background_color">#FFFFFF</item>

<!--" رنگ تایتل های متریال دیالوگ"-->		
    <item name="md_title_color">#212121</item>

<!--تغییر رنگ متن دوم دیالوگ ها-->
    <item name="md_content_color">#727272</item>

<!--تغییر رنگ دکمه ی مثبت-->
    <item name="md_positive_color">#C2185B</item>

<!--تغییر رنگ دکمه ی خنثی-->
    <item name="md_neutral_color">#C2185B</item>

<!--تغییر رنگ دکمه ی منفی-->
    <item name="md_negative_color">#C2185B</item>

<!--...تغییر رنگ ویدجت های پراگرس،چک باکس ،ریدیو باتون و  -->
    <item name="md_widget_color">#E91E63</item>

<!-- تغییر رنگ ایتم های لیست ها-->
    <item name="md_item_color">#727272</item>

<!--تغییر رنگ خط بالا و پایین اسکرول ها-->
    <item name="md_divider_color">#B6B6B6</item>

<!--تغییر جاذبه ی عنوان دیالوگ-->
    <item name="md_title_gravity">start</item>

<!--
        This sets the gravity used while displaying the dialog content, defaults to start.
        Can be start, center, or end.
    -->
	<!--تغییر جاذبه ی متن دیالوگ-->
    <item name="md_content_gravity">start</item>

<!--
        This sets the gravity used while displaying the list items (not including custom adapters), defaults to start.
    -->
	<!--تغییر جاذبه ی آیتم های دیالوگ-->
    <item name="md_items_gravity">end</item>

<!--
        This sets the gravity used while displaying the dialog action buttons, defaults to start.
        START (Default)    Neutral     Negative    Positive
        CENTER:            Negative    Neutral     Positive
        END:               Positive    Negative    Neutral
    -->
	<!--تغییر جاذبه ی باتن ها-->
    <item name="md_buttons_gravity">end</item>

<!--
        This sets the gravity used while displaying the stacked action buttons, defaults to end.
    -->
    <item name="md_btnstacked_gravity">end</item>

لینک ارسال

ا

برادر من کسی کتابخونه متریال میزنه که خودش به متریال وارد باشه من هم برنامه ی شما رو دیدم و هم کتابخونتون رو شما نباید از سادگی بعضی از کاربرا سو استفاده کنید . به اسم متریال کتابخونه بفروشید درصورتی که خودتون قوانین متریال رو نمی دونید  درحالی که  یک کتابخونه ی رایگان بهتر  از این و استاندارد تر وجود داره لینکی که من بهتون معرفی کردم  کامل ترین کتابخونه ی متریال دیالوگ در بیسیک و جاوا هست دقیقا از روی گیت هاب و مشهور ترین کتابخونه متریال دیالوگ جاوا رپ شده حتی اپ آموزشی برای کارکرد باهاش داخل گوگل پلی هم هست .  اگر شما نمیتونید این موارد رو روش اعمال کنید به این معنی نیست که نشه این کارها رو کرد . 

-->	<!--"رنگ بک گراند متریال دیالوگ"-->    <item name="md_background_color">#FFFFFF</item>	<!--" رنگ تایتل های متریال دیالوگ"-->		    <item name="md_title_color">#212121</item>    <!--تغییر رنگ متن دوم دیالوگ ها-->    <item name="md_content_color">#727272</item>    <!--تغییر رنگ دکمه ی مثبت-->    <item name="md_positive_color">#C2185B</item>    <!--تغییر رنگ دکمه ی خنثی-->    <item name="md_neutral_color">#C2185B</item>    <!--تغییر رنگ دکمه ی منفی-->    <item name="md_negative_color">#C2185B</item>    <!--...تغییر رنگ ویدجت های پراگرس،چک باکس ،ریدیو باتون و  -->    <item name="md_widget_color">#E91E63</item>    <!-- تغییر رنگ ایتم های لیست ها-->    <item name="md_item_color">#727272</item>    <!--تغییر رنگ خط بالا و پایین اسکرول ها-->    <item name="md_divider_color">#B6B6B6</item>	<!--تغییر جاذبه ی عنوان دیالوگ-->    <item name="md_title_gravity">start</item>    <!--        This sets the gravity used while displaying the dialog content, defaults to start.        Can be start, center, or end.    --

دیالوگ-->    <item name="md_content_gravity">start</item>    <!--        This sets the gravity used while displaying the list items (not including custom adapters), defaults to start.        Can be start, center, or end.    -->	<!--تغییر جاذبه ی آیتم های دیالوگ-->    <item name="md_items_gravity">end</item>    <!--        This sets the gravity used while displaying the dialog action buttons, defaults to start.        START (Default)    Neutral     Negative    Positive        CENTER:            Negative    Neutral     Positive        END:               Positive    Negative    Neutral    -->	<!--تغییر جاذبه ی باتن ها-->    <item name="md_buttons_gravity">end</item>    <!--        This sets the gravity used while displaying the stacked action buttons, defaults to end.        Can be start, center, or end.    -->    <item name="md_btnstacked_gravity">end</item>
این هم ایکس ام ال ها برای کار با این کتابخونه برای تغییر مواردی که گفتید . بهرحال بعضی از کاربرا یکسری موارد رو نمیدونن ولی کسی که میدونه وظیفه اش هست که بگه این کتابخونه متریال نیست و بهتر از این وجود داره و الان هم من میگم کتابخونه ای که شما زدید متریال نیست و بهتر ازش موجود هست من چندین ماه روی مستندات و قوانین متریال وقت گذاشتم همه رو از حفظ هستم . وقتی میگم نیست کلی دلیل دارم براش انتقاد پذیر باشید موفق و پیروز باشید . اگر تند رفتم عذر میخوام
شما یا میگی قالب کردی ,یامیگی از سادگی کاربرا سو استفاده کردی!!!,اخه شما هنوز درست صحبت کردن رو یاد نگرفتی,مگه من بزور گفتم بیا از این استفاده کن,الان هم هنوز کسی اینو نخریده ,با آقای ایزدی صحبت میکنم ,از فروشگاه کتابخونه رو بردارن.
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...