رفتن به مطلب
  • 0

کتابخانه نقاشی ABExtDrawing و مثال از پاک کنش!

pedro

سوال

دوستان ظاهرن این کتابخونه جایگزین کانواس هست با امکانات خیلی خیلی زیاد، میخام با استفاده از این ی پاک کن بسازم برای پاک کردن ی تصویر، پاک کنش قابلیت اپاسیتی هم داشته باشه، متدهاش خییییییییییییلی زیاده ادم گیج میشه ولی تو قسمت paint اش متد erase نداشت، بصورت مستقیم بعیده بشه باید چن تا چیزو ترکیب کرد فک کنم ک بشه اپاسیتی رو دست زد، اساتید خواهشن کمک کنن

کتابخونه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوستان نظری ندارن؟؟؟؟ دیگه ناامید شدم کاملن، تالا3 بار بابتش تاپیک زدم،ولی دریغ از ی راهنمایی، مشکل اینه هرررر برنامه ی نقاشی یی برا اندروید وجود داره دقیقن این قابلیتو دارن حتی ساده تریناش نمونش تو تاپیک قبلیم هست

http://answercenter.ir/topic/13485-پاک-کردن-تصویر-ایمیج-ویو-با-تاچ-کاربر/

لینک ارسال

به نظرم تمرکز بیشتر این کتابخونه توی درست کردن اشکال و امثالهم است 

توی اون تاپیک هم استاد بیات درست گفتن کتابخونه ای بیسیک نداره بگرد تو گیت هاب پیدا کن و لینکشو بزار تا دوستان رپ کنن

لینک ارسال

پدرام جان من ایمیل دولوپر LayerPaint HD را دیدم   میذارم شاید کمکت کنه 

هرچند شاید خودت اقدام کردی 

[email protected] :DD:

لینک ارسال

به نظرم تمرکز بیشتر این کتابخونه توی درست کردن اشکال و امثالهم است 

توی اون تاپیک هم استاد بیات درست گفتن کتابخونه ای بیسیک نداره بگرد تو گیت هاب پیدا کن و لینکشو بزار تا دوستان رپ کنن

داداش ینی اگه بدونی من 3 روزه چ چیزایی سرچ کردم گریت در میاد، اصصصصصلن پیدا نمیکنم اون چیزی ک میخامو، StackOverFlow رو زیرو رو کردم ینی یک نفر همچین چیزی نپرسیدن همه درمورد نقاشی فقد سوال کردن چطوری اپاسیتی رو دست بزنیم ک خب خودمم میتونم اپاسیتی رو تعیین کنم مشکل اصلیم اینه میخام پاک کنم مث این تصویر باشه ینی مثلن طرف ک با فینگر پاک میکنه وسطای جای انگشتش بیشتر پاک بشه تا کناره ها درواقع ی اپاسیتی غیر یکنواخته وگرنه اپاسیتی یکنواخت هیچ کاری نداره خودم درستش کردم

B4X ک اصن اوت بود خیلی مطالبش داغون تر از این حرفا بود باز صد رحمت ب استک اور...!  اها اینم بگم بازم دارم تاکیید میکنم حتی ساده ترین برنامه های نقاشی چ پرحجمش چ کم حجمش این قابلیتو دارن نمونشم تو همون تایک قبلیم ک لینک دادم، پس کار بعیدی نیس

لینک ارسال

پدرام جان من ایمیل دولوپر LayerPaint HD را دیدم   میذارم شاید کمکت کنه 

هرچند شاید خودت اقدام کردی 

[email protected] :DD:

خدا کنه ج بده ایمیل زدم بش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دستت درست فک کنم تنها کاری ک از دستم برمیاد همینه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...