رفتن به مطلب
  • 0

مشکل اجراشدن برنامه روی شبیه ساز

akbaria556

سوال

با سلام

من وقتی با دیزاینر کار میکنم روی شبیه سازم کانکت میشه و همه چیز خوبه و وقتی کد مینویسم و ران میکنم روی شبیه سازم صفحه سیاه ظاهر میشه و ویو هایی ک گذاشتم رو نشون نمیده.روی چند تا شبیه ساز هم اجرا کردم ولی نتیجه نگرفتم.لطفا کمکم کنین ک بجور درگیرشم.

ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ایول بچها مشکلم حل شد.حق با دوستمون بود اشکال از من بود.خیلی ممنون ک راهنماییم کردین

لینک ارسال

با سلام

من وقتی با دیزاینر کار میکنم روی شبیه سازم کانکت میشه و همه چیز خوبه و وقتی کد مینویسم و ران میکنم روی شبیه سازم صفحه سیاه ظاهر میشه و ویو هایی ک گذاشتم رو نشون نمیده.روی چند تا شبیه ساز هم اجرا کردم ولی نتیجه نگرفتم.لطفا کمکم کنین ک بجور درگیرشم.

ممنون

درود

اگه شبیه ساز روی سیستم میخواین برای بیسیک بهترینش YouWave هست اگه برای گوشی میخواین من شبیه ساز خود بیسیکو با خیلی درصدهای خطا گیری و مشکلاتی که توش رفع شده ساختم لینکشو تو بازار هست براتون میذارم رایگانم هست تست کنید خبر بدین

https://cafebazaar.ir/app/ir.SimulatorB4A.myapp/?l=fa

لینک ارسال

خوب شما میگی تو همه شبیه سازا اینطوریه مشکل از کد نویسیتونه قطعا لایوت رو توی اکتیویتی لود نکردید طبق گفته دوستمون (

alihack

)

لینک ارسال

شبیه ساز Youwave چون نسخه ی قدیمی شو داشتم نصب نمیشد و روی اون اجرا نکردم و حتی روی گوشی خودم هم امتحان کردم بازم صفحه سیاه اومد.در پاسخ ب دوستمون گفتن مشکل از کد نویسیه بگم ک یک پروژه ای رو از روی فیلم اموزشی ساختم ولی مشکلم حل نشد

لینک ارسال

شبیه ساز Youwave چون نسخه ی قدیمی شو داشتم نصب نمیشد و روی اون اجرا نکردم و حتی روی گوشی خودم هم امتحان کردم بازم صفحه سیاه اومد.در پاسخ ب دوستمون گفتن مشکل از کد نویسیه بگم ک یک پروژه ای رو از روی فیلم اموزشی ساختم ولی مشکلم حل نشد

سورستون رو اینجا قرار بدید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...