رفتن به مطلب
  • 0

ارور

taha1371

سوال

سلام من ورژن جدید بیسیک 4 نصب کردم و وقتی میخوام برنامه رو با شبیساز اجرا کنم این ارور میده

B4A version: 5.80
Parsing code.    (0.02s)
Compiling code.    (0.03s)
Compiling layouts code.    (0.00s)
Generating R file.    Error
AndroidManifest.xml:2: error: No resource identifier found for attribute 'installLocation' in package 'android'
AndroidManifest.xml:16: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'theme' with value '@android:style/Theme.Holo').

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

دوتا ارور داده فکر میکنم

اوی برای ادرس دهی اشتباه فایل ها تو سر برگ tools>configure paths باشند

ارور دومی هم برای استفاده از sdk پایین هست یعنی تم holo برای همه api های اندروید پاسخگو نیس فکر کنم برای اندروید 4 به بالا باشه

لینک ارسال

سلام من ورژن جدید بیسیک 4 نصب کردم و وقتی میخوام برنامه رو با شبیساز اجرا کنم این ارور میده

B4A version: 5.80

Parsing code.    (0.02s)

Compiling code.    (0.03s)

Compiling layouts code.    (0.00s)

Generating R file.    Error

AndroidManifest.xml:2: error: No resource identifier found for attribute 'installLocation' in package 'android'

AndroidManifest.xml:16: error: Error: No resource found that matches the given name (at 'theme' with value '@android:style/Theme.Holo').

شما که دست خودت را کثیف کردی و بیسیک جدید را نصب کردی پس بهتره که آخرین ورژنش یعنی 5.8 را نصب کنی.

اگر میخای مشکلت را حل کنی باید sdk جدید دان کنی. اگر میخای خطا را نامعلوم کنی و از تم بسیار قشنگ هلو محروم بمونی و به کارت ادامه بدی

آخرین خط که حاوی android:style/Theme.Holo') است را از منیفیست حذف بکن

تم هلو چیه: تم هلو باعث میشه که کادر ها و زمینه ها(مثلا مسج باکس و...) در گوشی کاربر خیلی شیک نشون داده بشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...