رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

سوال در مورد ساخت دکتر یاب؟

hossein_nasiry9

سوال

با سلام و خسته نباشید من یک سورس دکتر یاب دارم می خواستم توش تغییراتی بدم و اطلاعات خودمو وارد کنم صفحه نمایش اولیه رو بزرگ نشون میده ایکونها ازش میزنن بیرون تو قسمت دیتابیس وقتی تغییرات میدم نمایش نمیده نمی دونم دلیلش چیه و تو قسمت تماس هم هنگام برقراری تماس ارور میده می خواستم اگه ممکنه من فایل اپلود کنم شما ایراداشو بهم بگین ممنون میشم با تشکر؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با تشکر از راهنماییتون من مشکل اندازه هارو حل کردم فقط مشکل اصلیم دیتابیس هستش هر کاری میکنم هر تغییراتی میدم نشان داده نمیشه بعضی وقتها اصلا ارور میده می تونم فایلو آپلود کنم شما یک نگاهی بهش بندازین و ایراداتو بهم بگین با تشکر منتظر جواب شما هستم؟

لینک ارسال

با تشکر از راهنماییتون من مشکل اندازه هارو حل کردم فقط مشکل اصلیم دیتابیس هستش هر کاری میکنم هر تغییراتی میدم نشان داده نمیشه بعضی وقتها اصلا ارور میده می تونم فایلو آپلود کنم شما یک نگاهی بهش بندازین و ایراداتو بهم بگین با تشکر منتظر جواب شما هستم؟

کدوم دیتابیس رو ویرایش دادید ؟

دیتابیسی که در پوشه Files قرار دادید آیا؟

لینک ارسال

ممنون از پاسختون درستش کردم فقط الان مشکل من در اینه که وقتی تماس را میزنی این ارورو میده دلیلش چیه

attachment.php?attachmentid=936&stc=1

کد قسمت تماس هم اینه مشکل به نظر شما از کجاست

Sub btncall_Click

Dim i As Intent

Dim s As String

s = btncall.Tag

i.Initialize(i.ACTION_CALL, "tel:" & s.Replace("#", "%23"))

StartActivity(i)

End Sub

لینک ارسال

با توجه به ارور، اگه به Manifest Editor این خط رو اضافه کنی باید درست بشه:

AddPermission(android.permission.CALL_PHONE)

لینک ارسال

اولا perfix مناسب انتخاب کنید

بعد هم شما چقد با بیسیک آشنایی دارین تغییرات تو سورس نیازمند یه آشنایی اولیه حداقل هست

لینک ارسال

ببینین دلیل اینکه نشون نمیده اینه که شما وقتی برای بار اول از برنامه ران میگیرن و اونو اجرا میکنین دیگه دیتابیس هم میاد خودشو سیو میکنه حالا برای این که تغییرات اجرا بشه شما باید بیای و اون برنامه رو از تو املاتور یا یوویو ... حذف کنی .. و دوباره ران بگیری اونوقته که تغییرات شما هم اجرا میشه..

اگه که با بیسیک آشنایی ندارین پیشنهادم اینه که دست کاری نکنین و برید اول بیسیک رو یاد بگیرید بعد اگه تونستید برید سراغ برنامه.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...