رفتن به مطلب
  • 0

پنل مربوط به تنظیمات

haspic123

سوال

اساتید محترم ایا میشه برای تنظیمات نرم افزار دو یا چند لیوت رو داخل پنل فراخوانی کرد من می خوام صفحه تنظیماتم اسکرول بشه یعنی ارتفاش زیاد باشه که بتونم ویوهای زیادی درونش قرار بدم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما تو پنل تنظیماتتون یه دونه اسکرول ویو بزارین حالا یه لیوت دیگه درست کنید و توش ویوهاتون رو بزارین بعد توی اسکرول ویوی پنلتون بااین کد لیوتتون رو لود کنید

ScrollView.Panel.LoadLayout("settinglayout")
لینک ارسال

شما تو پنل تنظیماتتون یه دونه اسکرول ویو بزارین حالا یه لیوت دیگه درست کنید و توش ویوهاتون رو بزارین بعد توی اسکرول ویوی پنلتون بااین کد لیوتتون رو لود کنید

اینو می دونم که یک لیوت رو درون اسکرول ویو بارگذاری کنم

اما من می خوام ویو های زیادی که درون یک لیوت جا نمیشن رو

در یک پنل نمایش بدم

لینک ارسال

اینو می دونم که یک لیوت رو درون اسکرول ویو بارگذاری کنم

اما من می خوام ویو های زیادی که درون یک لیوت جا نمیشن رو

در یک پنل نمایش بدم

خب همون ویو هارو بدون این ک اصن توی لیوت دیگه ای بارگذاری کنین از اول تو پنل اسکرول ویو بارگذاری کنین، بعدشم، تعداد زیاد ویو؟؟؟!!! ربطی نداره خب اسکرول ویو قابلیت اسکرول داره دیگه! چ فرقی داره 1 ویو یا 1000 ویو بش اضاف بشه اگه خیلی اصرار دارین لیوت بارگذاری کنین و لیوت هاتون چن تاس میتونین توی پنلِ اسکرول ویو چن تا پنل اضافه کنین بعد لیوت هارو توی پنل لود کنین!!!!!!!!!!! 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...