رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در سورس کسب کار

farnad24

سوال

سلام. من سورس برنامه کسب کار رو خریدم ولی سورس کامپایل نمیشه و در قسمت appcompat ایراد داره .تمام ادرس های داده شده را هم طبق اموزش appcompat تو سایت عوض کردم ولی ارور زیر رو میده.لطفا سریع تر برسیش کنید یا بگید چطوری میشه appcompat و متریال رو از برنامه حذف کرد؟

باتشکرScreenshot_1_.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من سورس برنامه کسب کار رو خریدم ولی سورس کامپایل نمیشه و در قسمت appcompat ایراد داره .تمام ادرس های داده شده را هم طبق اموزش appcompat تو سایت عوض کردم ولی ارور زیر رو میده.لطفا سریع تر برسیش کنید یا بگید چطوری میشه appcompat و متریال رو از برنامه حذف کرد؟

باتشکرScreenshot_1_.png

کل appcompact  رو دانلود کن و بریز داخل پوشه res پیشفرض خود پروژه و اگر با ادیشنال میخوای اضافه کنی آدرس تک تک پوشه ها رو بش بده من موارد زیادی رو اونجا میبینم کامل نیست ولی فکر میکنم تکراری باشه..

دقیقا اررورش برای پیدا نکردن محل دقیقشه یا سردرگمی .. اگه مقدوره مقداری از سورس رو تایپ کنید تا بررسی کنیم

لینک ارسال

سلام ،

دوست عزیز شما باید از صحت آدرس دهی ها مطمئن شوید ، پوشه ها رو هم در حالت Read-Only قرار بدید ، Android SDK رو هم پوشه ساپورت رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و فایل های جدید را از محل نصب SDK برداشته و در محل Libraries بیسیک ۴ اندروید قرار بدید ، با API ۲۱ به بالا هم پروژه رو کامپایل کنید.

شما تمامی این حالت ها رو بررسی و انجام دهید ، یک بار دیگه هم آموزش رو ببینید و مراحل رو انجام بدید ، تا انشاالله درست بشه. بعد اگر مشکل حل نشد ، پیام بدید تا سورس بدون AppCompat رو بفرستم.

لینک ارسال

سلام ،

دوست عزیز شما باید از صحت آدرس دهی ها مطمئن شوید ، پوشه ها رو هم در حالت Read-Only قرار بدید ، Android SDK رو هم پوشه ساپورت رو به آخرین نسخه آپدیت کنید و فایل های جدید را از محل نصب SDK برداشته و در محل Libraries بیسیک ۴ اندروید قرار بدید ، با API ۲۱ به بالا هم پروژه رو کامپایل کنید.

شما تمامی این حالت ها رو بررسی و انجام دهید ، یک بار دیگه هم آموزش رو ببینید و مراحل رو انجام بدید ، تا انشاالله درست بشه. بعد اگر مشکل حل نشد ، پیام بدید تا سورس بدون AppCompat رو بفرستم

سلام.ادرس ها همه درست هستن پوشه ها هم در حالت read only.از api 21 هم استفاده  می کنم و تمام موارد با اموزش شما مطابقت داره اما بازم ارور میده.

اگه لطف کنید سورس بدون appcompat رو برام بفرستید ممنون میشم

لینک ارسال

سلام ،

شما تمامی این حالت ها رو بررسی و انجام دهید ، یک بار دیگه هم آموزش رو ببینید و مراحل رو انجام بدید ، تا انشاالله درست بشه. بعد اگر مشکل حل نشد ، پیام بدید تا سورس بدون AppCompat رو بفرستم.

سلام متاسفانه قادر به ارسال پیام خصوصی نبودم و مجبور شدم اینجا پیام بدم،من چون هنوز خود برنامه رو ندیدم نمیدونم متریال دیالوگ رو کجا به کار بردید اگه با حذف ان برنامه به مشکل نمی خورد لطفا ان را حذف کنید در غیر این صورت اگه امکانش هست من سورس خودم رو براتون بفرستم تا برسی کنید.

با تشکر

لینک ارسال

سلام متاسفانه قادر به ارسال پیام خصوصی نبودم و مجبور شدم اینجا پیام بدم،من چون هنوز خود برنامه رو ندیدم نمیدونم متریال دیالوگ رو کجا به کار بردید اگه با حذف ان برنامه به مشکل نمی خورد لطفا ان را حذف کنید در غیر این صورت اگه امکانش هست من سورس خودم رو براتون بفرستم تا برسی کنید.

با تشکر

سلام ،

متریال رو از سورس حذف می کنم و پروژه رو براتون ارسال می کنم در پیام خصوصی.تاپیک رو هم دیگه قفل می کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...