رفتن به مطلب
  • 0

کدام بهتر از است : خرید آموزش طراحی متریال یا استفاده از کتابخانه های رپ شده

mohsenaa

سوال

با سلام .

من می خوام که بتونم یک برنامه نویش خوب از همه لحاظ باشم پش برای همین می خوام وارد برنامه نویسی (طراحی ) متریال شوم داخل  انجمن و اینترنت جست و جو های بسیاری کردم و از بین آن ها دوره آموزشی استاد محسن سلطانیان و کتابخانه های رپ شده متریال را انتخاب کردم .....

حالا می خوام ببینم کدام یک برای من بهتر است ؟

1.دوره های آموزشی متریال :    -یادگیری طراحی متریال از پایه                  - برنامه نویسی طولانی و وقت گیر آن (نسبت به متریال)   -دارا نبودن افکت و طراحی های زیبا و زیاد ( از داخل عکس و فیلمی که گذاشته بودید فهمیدم{شاید هم اشتباه کنم})پ

2.کتابخانه های رپ شده :      -یاد نگرفتن چندان برنامه نویسی متریال دیزاین      -برنامه نویسی کوتاه وسریع  آن                              - دارا بودن افکت ها  و طراحی های زیبا و زیاد (اون طور که داخل اینترنت گشتم )

آیا  کسی می تواند منو راهنمایی کند ؟؟؟؟؟

در ضمن از آن هایی که از دوره آموزشی استاد محسن سلطانیان استفاده کردند خواهشش می کنم که من را در خرید محصول کمک کنند .   

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ،

به نظر می رسه شما دیدگاه نادرستی دارید نسبت به پیاده سازی متریال دیزاین در بیسیک 4 اندروید.

ببینید ، متریال دیزاین یک سبک طراحی هست که بر اساس اون ، برنامه نویسان ویو ها و ویجت های اندروید باز طراحی کردند و در قالب کتابخونه ارائه کردند.که شما می تونید با استفاده از اون ها ، از ویجت ها و ویو های متریال استفاده کنید.

حالا در دوره آموزشی متریال دیزاین ، نحوه استفاده و کار با این کتابخانه ها توضیح داده شده است ، که شما پس از یادگیری دوره می تونید با این کتابخونه ها کار کنید و از اون ها استفاده کنید.

بنابراین این دو وابسته به هم هستند و در دوره متریال دیزاین کار با این تابخانه ها توضیح داده شده است و مطمئنا تا زمانی که کتابخانه ای نباشد ، دوره آموزش هم نخواهد بود!

سوال دیگری بود در خدمت هستم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...