رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در نصب فایل apk

Amir - B

سوال

سلام دوستان

یک پروژه دارم که قبلا بدون هیچ مشکلی ازش کامپایل میگرفتم و برنامه رو نصب میکردم . 

بعد میخواستم از خدمات سایت پوشه در برنامه ام استفاده کنم و با چند تا تغییر در مانیفست مثل تغییر اندروید مورد نیاز ، از برنامه کامپایل میگیرم ولی موقع نصب با مشکل زیر روبرو میشم . 

rirb_screenshot_2016-06-25-03-04-32.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. کل برنامه رو پاک کن از دوایست. یعنی فایلهای اضافی و خود برنامه. بعد گوشی رو خاموش و روشن کن دوباره تست بزن. اگر حل نشد رو یه دوایس دیگه تست بزن اعلام نتیجه کن

لینک ارسال

سلام. کل برنامه رو پاک کن از دوایست. یعنی فایلهای اضافی و خود برنامه. بعد گوشی رو خاموش و روشن کن دوباره تست بزن. اگر حل نشد رو یه دوایس دیگه تست بزن اعلام نتیجه کن

تست کردم ولی موقع نصب بازم همون مشکل رو دارم 

لینک ارسال

امیر جان من با پوش کلا کار نکردم ولی اون ارور نشون میده کا فایل اجرایت خراب شده. باید تک تک تغییراتی که دادی رو چک کنی . این ایراد صد در صد از تغییر دسترسیه. 

لینک ارسال

سلام دوستان

یک پروژه دارم که قبلا بدون هیچ مشکلی ازش کامپایل میگرفتم و برنامه رو نصب میکردم . 

بعد میخواستم از خدمات سایت پوشه در برنامه ام استفاده کنم و با چند تا تغییر در مانیفست مثل تغییر اندروید مورد نیاز ، از برنامه کامپایل میگیرم ولی موقع نصب با مشکل زیر روبرو میشم . 

rirb_screenshot_2016-06-25-03-04-32.png

با سلام دوست عزیز 

من نمیدونم سایت پوشه چی هست و چکار میکنه  :DD:  :DD:

اما این ارور مطمینم مال ساپورت نکردن دیوایس از اندرویدی که برنامه میخاد هست

یعنی اندروید دستگاهتون از اندروید مورد نیاز برنامه برای اجرا پایین تر هست و اجرا نمیشه :malih:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...