رفتن به مطلب
  • 0

ساخت لیست اسکرول ویو

mohammade79

سوال

سلام دوستان میخوام یه جدولی بسازم که درون هر خونه یه تکست ویو هست و اینکه زوم بشه روش چیکار کنم میتونم اسکرول ویو بسازم یا .... ؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یک TextView هست و اینکه زوم بشه روش یعنی اینکه روی هر کدوم از TextView یا همون EditText ها که کلیک شد روی اون زوم بشه و فقط اون EditText نشون داده بشه ؟

با مولتی پنل خیلی زیبا میشه همچین کاری رو انجام داد  :fekr:  آموزشش رو که دیدید ؟

لینک ارسال

سلام

یک TextView هست و اینکه زوم بشه روش یعنی اینکه روی هر کدوم از TextView یا همون EditText ها که کلیک شد روی اون زوم بشه و فقط اون EditText نشون داده بشه ؟

با مولتی پنل خیلی زیبا میشه همچین کاری رو انجام داد  :fekr:  آموزشش رو که دیدید ؟

نه مهدی جان من میخوام یه جدول درست کنم با کلی ادیت تکست داخل هر جدول و اینکه گوشی توش خیلی کوچیک میشه باید زوم بشه یا اینکه مثل وب ویو بشه روش زوم کرد و جابجا کرد صفحه رو میدونید منطورم چیه ؟ نمیدونم بهش اسکرول ویو میگن یا کاستوم ویو، جوری که کلی ویو رو بتونم تو یه ضفحه جا بدم و هر کدوم رو کاریر پر کرد بیاد پایین و ادامشو پر کنه مثل لیست ویویی که داخلش ادیت تکست هست

لینک ارسال

@,

خب شما وقتی میگین یه جدول یعنی سطر و ستون داریم تو کار

یک کلاس یا کتابخانه  به اسم table view هستش میتونید جدول رو درست کنید

___

حالا دیگه نمیخواد 500 تا ادیت تکست رو تعریف کنید یک ادیت تکست تعریف میکنید همونو میارین تو خونه های این جدول برای اینکه همش بیاد تو جدول از حلقه استفاده کن بعد داخل حلقه تگ ادیت تکست رو هم بگیر و با اون تگ کنترلشون کن

با کتابخونه پینج  زوم تاچ بود بنظرم میتونی خود تیبل رو با دو انگشت زوم کنی

کلیات کار به اینصورته موفق باشی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...