رفتن به مطلب
  • 0

ساخت پروژه برش چوب(هزینش پرداخت میشه)

mohammade79

سوال

سلام دوستای گلم من دارم رو یه پروژه کار میکنم که یه ورق به برنامه میدم و چند تا اندازه مثلا 290*90 و 160*70 و ... اینا رو بیاد رو یع ورق 3*3 متر برشش رو به بهترین وجه ممکن با کمترین پرتی بهم بده مثل برنامه کات مستر که نمونه کداش برای زبون های دیکگه زیاده تو شبکه ولی بیسیک نداره هزینشم میدم هر چقدر بشه 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام. من متوجه منظورشون شدم ولی اطلاعاتم درون حد قد نمیده متاسفانه. داداش اجباری هست با بیسک بزنین؟  :fekr:

لینک ارسال

راستش من خوب متوجه خواستتون نشدم 

برنامه ی که میگی رو بزار ببینم چی جوریاس 

یه برنامه شبیه کات مستر تو نت سرچ کنید یه برنامه که برش قطعات مستطیلی رو جوری کنار هم بده که کمترین پرتی رو داشته باشه یعنی مثلا رو یه ورق چوب 3*3 بیشترین قطعات رو که دادیم دربیارم ازش 

لینک ارسال

سلام. من متوجه منظورشون شدم ولی اطلاعاتم درون حد قد نمیده متاسفانه. داداش اجباری هست با بیسک بزنین؟  :fekr:

اره دیگه باید با اندروید باشه و بیسیک دارم مینویسم 

لینک ارسال

به نظر من از فکر بیسیک بیا بیرون چون هزینه ی این برنامه همین جوریش میلیونیه

بخواد با بیسیک باشه که طرف پدرش در میاد این همه کتابخونه ای که مینویسه را تبدیل کنه و هزینش دو برابر میشه

لینک ارسال

لابد همکارمه :cheshmak::give_rose:

دوست عزیز منم خیلی گشتم و تمرین کردم برای ساخت کات مستر اما بقول دوستان ,اطلاعاتم تا اون حد نبود و چون هزینه زیادی داشت کلا بیخیالش شدم

برنامه  هنوش مصنوعی میخواد چون باید گزینه چرخش  و ... رو داشته باشه

لینک ارسال

راستش من خوب متوجه خواستتون نشدم 

برنامه ی که میگی رو بزار ببینم چی جوریاس 

لینک ارسال

سلام دوستای گلم من دارم رو یه پروژه کار میکنم که یه ورق به برنامه میدم و چند تا اندازه مثلا 290*90 و 160*70 و ... اینا رو بیاد رو یع ورق 3*3 متر برشش رو به بهترین وجه ممکن با کمترین پرتی بهم بده مثل برنامه کات مستر که نمونه کداش برای زبون های دیکگه زیاده تو شبکه ولی بیسیک نداره هزینشم میدم هر چقدر بشه 

یه برنامه براتون نوشتم اگر هنوز لازم دارید بهم پ خ بدید تا بیشتر با هم صحبت کنیم 

یا ایمیل بدید ( پ خ تون بسته است :crazy: )

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...