رفتن به مطلب
  • 0

عدم سازگاری با اندروید 6

yaser_b4a

سوال

با سلام

وقتی برنامه را با شبیه ساز اندروید6 اجرا میکنم خطای زیر را دارم.کسی میدونه مشکل چی؟

java.lang.RuntimeException: java.io.FileNotFoundException: /storage/emulated/0/Android/data/com.yaser.peydamain/files/virtual_assets/add.png: open failed: ENOENT (No such file or directory)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

17 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

اینو کجای دلم بزارم: 

یه جایی خوندم که 80% برنامه های ساخته شده با اندروید 6 سازگاری ندارن در حال حاضر

داداش کی گفته؟ اصلا اینطوری نیستش. ایراد از کد نویسیه صد در صد. وقتی نسخه جدید اندروید میاد معمولا بهینه میشه از لحاظ ساختاری عرض میکنم. درسته اندروید 6 مشکلاتی داره و هنوز ایراداتش کامل رفع نشده ولی از برنامه های سازگار با 4.0.4 به بالا پشتیبانی رو کامل انجام میده. موفق باشید

لینک ارسال

فک کنم این بار سوم یا چهارمه که میگیم اون خط کدی که خطا میگیره رو بزارید  :sorry:

عزیز اگه میخواید به جواب کامل برسید سوال کامل هم نیازشه

موفق باشید

رو کد خاصی خطا نمیده .مثلا وقتی یه panel مخفی میشه دوباره نمایش داده میشه یا Tab عوض میشه یا ...!!!!

لینک ارسال

رو کد خاصی خطا نمیده .مثلا وقتی یه panel مخفی میشه دوباره نمایش داده میشه یا Tab عوض میشه یا ...!!!!

از دوستان کسی راه حلی نداره؟؟؟؟

لینک ارسال

من یه برنامه ساخته بودم که باید فایل ها رو در حافظه خارجی دستگاه کپی می کرد. همین ارور رو در دستگاه های LG فقط داشت. یعنی مثلا روی HTC درست جواب می داد.

شما باید این دسترسی رو به برنامه اضافه میکردید تا با همه گوشی ها سازگار باشه:

<AddPermission(android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE)>

از دوستان کسی راه حلی نداره؟؟؟؟

اگه دنبال جواب هستید بهتره یه پروژه آزمایشی از قسمتی که مشکل دارید درست کنید و قرار بدید به هر حال مشکلتون صورت واضحی نداره نمیشه درست راهنمایی کرد
لینک ارسال

سلام

من یه برنامه ساخته بودم که باید فایل ها رو در حافظه خارجی دستگاه کپی می کرد. همین ارور رو در دستگاه های LG فقط داشت. یعنی مثلا روی HTC درست جواب می داد.

احتمالاً این ارور هم مربوط نسخه اندروید 6.0 هست. البته اگر توی نسخه های دیگه اندروید مشکل نداره.

( من برای مشکلم راه حلی نداشتم و مجبور شدم داخل توضیحات برنامه ذکر کنم این برنامه برای گوشی های LG مناسب نیست! )

موفق باشید

لینک ارسال

مشکلش که مشخصه عزیز FileNotFoundException 

یه فایلی درخواست دادی که موجود نبوده، اون کدی که خطا داده رو بزار لطفا

لینک ارسال

ببخشید یه سوال داشتم.چطور میشه یه برنامه درست کرد که به وسیله ی وای فای یا بلوتوث گوشی رو به گوشی دیگه وصل کنه و وقتی ما مثل کد 14 رو میزنیم تو اون گوشی که به ما وصل شده نشون بده

لینک ارسال

مشکلش که مشخصه عزیز FileNotFoundException 

یه فایلی درخواست دادی که موجود نبوده، اون کدی که خطا داده رو بزار لطفا

فایل موجود است.فقط تو اندروید 6 این خطا رو میده.

لینک ارسال

سلام مجدد

دوستان عزیز همون طور که بنده عرض کردم فایل وجود داره ولی در اندروید 6 این خطا رو می ده. این دقیقاً می شه همون موضوعی که با گوشی های LG مشکل داشتم.

یه جایی خوندم که 80% برنامه های ساخته شده با اندروید 6 سازگاری ندارن در حال حاضر. برای همین پیشنهاد می کنم اگرمشکلتون حل نشد و  می خواهید برنامه رو در کافه بازار انتشار بدید در توضیحات ذکر کنید که با اندروید 6 مشکل داره. یا هم وقتی برنامه اجرا می شه چک کنید نسخه اندروید چنده و اگر از 5.1 بالاتر بود خوب یک پیام بده که متاسفانه برنامه اجرا نمی شه و ...

موفق باشید

لینک ارسال

سلام مجدد

دوستان عزیز همون طور که بنده عرض کردم فایل وجود داره ولی در اندروید 6 این خطا رو می ده. این دقیقاً می شه همون موضوعی که با گوشی های LG مشکل داشتم.

یه جایی خوندم که 80% برنامه های ساخته شده با اندروید 6 سازگاری ندارن در حال حاضر. برای همین پیشنهاد می کنم اگرمشکلتون حل نشد و  می خواهید برنامه رو در کافه بازار انتشار بدید در توضیحات ذکر کنید که با اندروید 6 مشکل داره. یا هم وقتی برنامه اجرا می شه چک کنید نسخه اندروید چنده و اگر از 5.1 بالاتر بود خوب یک پیام بده که متاسفانه برنامه اجرا نمی شه و ...

موفق باشید

فرقانی جان اینجوری که نمیشه برادر

اگه قرار باشه برنامه رو فلان گوشی یا اندروید مشکل پیدا کرد بگیم رو اون اجراش نکن و کار خودمونو راحت کنیم که نمیشه من کدهای زیر رو تو اندروید 6 اجرا کردم دقیقا همون مثال دوستمون و هیچ مشکلی نداره

File.Copy(File.DirAssets,"a.png",File.DirDefaultExternal,"a.png")
	Activity.SetBackgroundImage(LoadBitmap(File.DirDefaultExternal,"a.png"))

شما به اروری که داده دقت کنید

java.lang.RuntimeException: java.io.FileNotFoundException: /storage/emulated/0/Android/data/com.yaser.peydamain/files/virtual_assets/add.png: open failed: ENOENT (No such file or directory)

مسیر اشتباهه اگه دوستمون مسیر رو درست داده باشه پس قاعدتا اشکال از کتابخونه core کلاس file هستش که اون رو میشه خیلی ساده برطرف کرد

لینک ارسال

فرقانی جان اینجوری که نمیشه برادر

اگه قرار باشه برنامه رو فلان گوشی یا اندروید مشکل پیدا کرد بگیم رو اون اجراش نکن و کار خودمونو راحت کنیم که نمیشه من کدهای زیر رو تو اندروید 6 اجرا کردم دقیقا همون مثال دوستمون و هیچ مشکلی نداره

File.Copy(File.DirAssets,"a.png",File.DirDefaultExternal,"a.png")
	Activity.SetBackgroundImage(LoadBitmap(File.DirDefaultExternal,"a.png"))

شما به اروری که داده دقت کنید

مسیر اشتباهه اگه دوستمون مسیر رو درست داده باشه پس قاعدتا اشکال از کتابخونه core کلاس file هستش که اون رو میشه خیلی ساده برطرف کرد

مسیر درسته فقط تو اندروید 6 این مشکل هست .شما راه حلی دارید؟

لینک ارسال

دوست عزیز متاسفانه من الان دارم میرم سر کار شب میام :malih:

شما دقیقا کدی که استفاده کردی و خطا گرفته رو بزارید ببینم انشالا حل میشه

لینک ارسال

الان متوجه شدم تو مد release مشکلی نداره و برنامه اجرا میشه ولی حالا  این خطا رو میده و بسته میشه:

java.lang.IllegalStateException: Underflow in restore - more restores than saves

لینک ارسال

فک کنم این بار سوم یا چهارمه که میگیم اون خط کدی که خطا میگیره رو بزارید  :sorry:

عزیز اگه میخواید به جواب کامل برسید سوال کامل هم نیازشه

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...