رفتن به مطلب

سورس کپی کردن تعداد زیاد فایل به همراه نمایش روند کپی شدن با استفاده از AriaAsyncTask

امین شاهدی

ارسال‌های توصیه شده

با سلام ، خدمت دوستان ، 

این یه سورس ساده که کاراییش از عنوان تاپیک معلومه و هر تعداد عکس توی assets باشه رو توی مموری کپی میکنه که میتونین اون رو تغییر بدین و استفاده کنین

من عکس ها رو از پوشه Files برداشتم تا حجم سورس زیاد نشه ، برای تست شما هر تعداد عکس خواستین توی پوشه files بریزینو برنامه رو ران بگیرین و تست کنین

tsp_asynctaskcopy.gif

AriaAsynkTaskCopy.zip

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

آقای شاهدی عزیز این عکس ها رو ریخته شده داخل FILE من داخل file میخوام یه فولدر به نام answer درست کنم عکس هام رو داخل اون بریزم

بعد فولدر رو با محتواش کپی کنه ممنون میشم 

توضیح این کار به چه صورت می باشد رو بدید 

با سپاس

لینک ارسال

شما فایل ها رو میتونی کپی کنی ولی وقتی توی فولدر بریزین دیگه نمیشه لیست فایل ها رو گرفت ، باید دستی اسم ها رو بدین وکپی کنین

لینک ارسال

ممنون 

به چه صورت یه تکه کده جایگزینی سورس بالا رو بدید تست میکنم ممنون از لطفتون

من میخوام مستقیم فولدر رو کپی کنه با محتوا 

لینک ارسال

دوست عزیز اینکه من کد کامل رو بدم و کپی کنین که کار درستی نیست ، یکم سعی کنید و تغییر بدین درست میشه

لینک ارسال

بگید نمیشه خلاص

برا همه کد میزارید ما که کاربر عادی هستسم ..............................

یا علی

یا علی

لینک ارسال

با سلام ، خدمت دوستان ، 

این یه سورس ساده که کاراییش از عنوان تاپیک معلومه و هر تعداد عکس توی assets باشه رو توی مموری کپی میکنه که میتونین اون رو تغییر بدین و استفاده کنین

من عکس ها رو از پوشه Files برداشتم تا حجم سورس زیاد نشه ، برای تست شما هر تعداد عکس خواستین توی پوشه files بریزینو برنامه رو ران بگیرین و تست کنین

attachicon.gifAriaAsynkTaskCopy.zip

یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی هیچی توی پوشه assets نباشه میگه 11 فایل کپی شد وقتی هم یکی باشه میگه 12 فایل! هرچی دس دس کردم درست نشد :fekr: 

لینک ارسال

یه مشکلی داره اونم اینه که وقتی هیچی توی پوشه assets نباشه میگه 11 فایل کپی شد وقتی هم یکی باشه میگه 12 فایل! هرچی دس دس کردم درست نشد :fekr: 

احتمالا 10تالیوت ساختین ، یاحالا کمتر + فایل های خود b4a . چون b4a لیوت ها و یه سری فایل ها رو توی assets ذخیره میکنه

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام

اگه بخوام تو مموری کارت یه فایل حجیم از جایی به جای دیگه کپی کنم چجوری باید عمل کنم؟

روند کپی رو نشون نمیده وقتی یه فایل رو میزارم

Sub copy_DoInBackground(params() As Object) As Object

' file 3bar copy mikonim ke amaliat sangin tar she
File.Copy(File.DirRootExternal & "/kodak",lname.Text,File.DirRootExternal & "/kodack",lname.Text)

CopyTask.PublishProgress(1) ' be sub OnProgressUpdate meqdare 1 o mifrestim ta unja yeki be meqdare progressAriaProgressDialoglog ezafe she

End Sub

لینک ارسال

• 6 ماه بعد...

سلام این ارور مربوط به چیه ؟ تو همین سورس خودتون

AriaAsynkTask Error : wrong number of arguments; expected 4, got 1

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...