رفتن به مطلب
  • 0

مشکل در لود webview در ساخت کتاب

pardazeshmovazi

سوال

سلام ببخشید من مییخوام یک کتاب با وب ویو بسازم و توی هر سایتی هم رفتم یه سری کد داده که من به صورت کامل استفاده میکنم اما زمانی که برنامه ام را کامپایل میکنم و وارد قسمتی از کتابم میشم وب ویو لود نمیشه و اینطوری میشه مشکل از کجاست لطفا کمک کنید فوری!!!!!!!

attachment.php?attachmentid=981&stc=1

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ارسال‌های توصیه شده

شما یا فایل HTML رو در پوشه Files قرار ندادید ( باید در پوشه Files باشه ) و یا توی کد نویسی برای لود فایل HTML اشتباه کردید.

که باید به این صورت باشه:

[b]	WebView1.LoadHtml("file:///android_asset/"&"start.html")[/b]

لینک ارسال

اقا ممنون که جواب دادید. من یک فایل html با نام start در پوشه ی file قرار داده ام و زمانی که از کدی که شما گفتید استفاده کردم این تصویر بعد از اجرای نرم افزار نمایش داده میشود و فایل html من بالا نمیاد.

attachment.php?attachmentid=983&stc=1

اقا یه چیز دیگه هم لازم دونستم بگم تا شاید بتونید بهتر کمکم کنید من هر سورسی که با وب ویو کتاب را لود میکنه دانلود کردم و همه همین مشکل اولیه ی من رو داره لطفا اگر براتون امکان داره یه کد ساده بنویسید و برایم ارسال کنید تا من ببینم مشکل از جای دیگه ای نیست.

یعنی میشه مشکل از جای دیگری غیر از کد و سورسم باشه؟؟

لینک ارسال

درضمن اینم بگم ک اگه بفکر یادگیری هستی بحثش جداس ولی اگه بفکر ساخت کتاب باوب ویو وقراردادنش درمارکتا هستی برودنبال دیتابیس باوب ویو فایده ای نداره

لینک ارسال

نه دنبال یادگیری هستم . من ابتدا کدی رو در نوت پد مینویسم و در هنگام ذخیره با پسوند html ذخیره میکنم مطمئن باشید از این نیست عیب من خواهش میکنم درست منو راهنمایی کنید خیلی حیرانم.......

لینک ارسال

قبلا من یه همین کد ها و سورس هایی رو که الان جواب نمیدن رو دانلود کردم جواب میداد نمیدونم چرا الان جواب نمیده..

منتظر کمک پشتیبان های عزیز هستم..................................*شرمسار**شرمسار**شرمسار**شرمسار**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی**مرسی*

لینک ارسال

سلام شما این کد رو استفاده کنید

webview1.loadurl("file:///android_asset/start.html")

دقت کنید فرمت فایل اگر htm بود این کد رو بنویسید

webview1.loadurl("file:///android_asset/start.htm")

لینک ارسال

شما نیازی نیست که متنو داخل دیتابیس بولد و رنگی کنی.شما متنو میدی به لیبل و اونجا این اعمال رو انجام میدی.

دقیقا

اما بلد نیستم

ممکنه یه کد ساده بزنید؟ راهنمایی کنید؟

و اینکه من نتونستم لینکی که در html ساختم رو در وب ویو بکار گیرم (در شبیه ساز و حتی گوشی هم تست کردم اون لینک کار نمی کرد یه صفحه الکی می آورد)

لینک ارسال

دوستان ممنون از اینکه به نحوی کمک میکنید اما بازم همین طور شد و جواب نداد لطفا یک کد ساده بنویسید و قبلش امتحانش کنید و بعد برای من بفرستید تا من امتحان کنم ببینم که جواب میده یا نه من منتظرم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

لینک ارسال

فکر کنم مشکلت با یه نمونه سورس حل میشه.

یه فایل html به نام: start.html قرار دادم و لود شد.

load.png

دانلــــــــــــــــــــــود

لینک ارسال

اینم سورس آماده درضمن تست هم کردم

---------------------------

ظاهرا با پژمان همزمان ارسالیدیم

load-html-webview.zip

لینک ارسال

کسی هست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*ناز2**ناز2**ناز2**ناز2**ناز2**ناز2**ناز2*

لینک ارسال

دوست عزیز دوستان دیگه کمک کردن *مکار*

نباید مشکلی پیش بیاد

لینک ارسال

اقا مجید لطفا کمک کنید بازم همون مشکل پیش اومد الان مطمئن شدم از سورس نیست. پس میتونه مشکل از کجا باشه

لینک ارسال

خب شما این فایل HTML رو بیخیال شو و بیا آدرس یک سایتی رو مثلا WWW.Basic4Android.Org رو با WebView باز کن ببین همون مشکلو داری در این حالت.

[b]web.LoadUrl("www.basic4android.org")[/b]

لینک ارسال

اقا مجید امتحان کردم نه صفحه سفید میشه و سایت رو بالا نمیاره چه کار کنم؟؟

لینک ارسال

کمک کنید لطفا......... به طور کامل توضیح بدی مشکل چیه؟ ایا از شبیه ساز هایم میباشد؟ یا چیز دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

لینک ارسال

درضمن اینم بگم ک اگه بفکر یادگیری هستی بحثش جداس ولی اگه بفکر ساخت کتاب باوب ویو وقراردادنش درمارکتا هستی برودنبال دیتابیس باوب ویو فایده ای نداره

خب منم هم رفتم سراغه دیتابیس اما چطوری متن داخل اونارو ویرایش کنیم؟

رنگی بشه بولد بشه و ....

لینک ارسال

نمیدونم دقیقا مشکل از چیه.ولی پیگیرشم به نتیجه برسم حتما اعلام میکنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...