رفتن به مطلب
  • 0

سوال ىر مورد push notifaction

mohsensa

سوال

باعرض سلام وتشکر ازاساتید ودوستانی که راهنمایی می کنند.

یک سوال دارم آیا با استفاده ازpush notification میتوانم به کسانی که نرم افزار طراحی شده بنده رو روی گوشی خود نصب کرده اند بدون بازکردن برنامه وتنها با متصل بودن به شبکه اینترنت (notifaction)پیامی درساعات مختلفی از روز ارسال کنم وچطور میشه خود برنامه یک فیلد از سرور رو درساعاتی مشخص بعنوان notifaction خوانده ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

باعرض سلام وتشکر ازاساتید ودوستانی که راهنمایی می کنند.

یک سوال دارم آیا با استفاده ازpush notification میتوانم به کسانی که نرم افزار طراحی شده بنده رو روی گوشی خود نصب کرده اند بدون بازکردن برنامه وتنها با متصل بودن به شبکه اینترنت (notifaction)پیامی درساعات مختلفی از روز ارسال کنم وچطور میشه خود برنامه یک فیلد از سرور رو درساعاتی مشخص بعنوان notifaction خوانده ؟

سلام

بله این امکان وجود داره که وقتی اپ شما هم بسته است کاربران شما پیام را دریافت کنند.

پیشنهاد ما این هست که برای پوش نوتیفیکیشن از سرویس دهنده های پوش استفاده کنید که یکی از اونها پوشه هست.

http://pushe.co

استفاده از سرویس پوشه برای بیسیک خیلی راحت هست و در چند دقیقه میتونید یه سرویس پوش حرفه ای داشته باشید و با توجه به اینکه تا 500 هزار کاربر فعال برای شما رایگان هست، استفاده از اون خیلی به صرفه هست.

توی اون به راحتی میتونید انواع مختلف پوش رو ارسال کنید، متنی، کوچک، بزرگ، عکسدار، با دکمه، نمایش در دیالوگ.... و میتونید مشخصات نمایشی مثل صدای پوش و رنگ led رو هم تنظیم کنید. :cool:

بعلاوه شما میتونید هر دیتای خاص خودتون رو از طریق json ارسال کنید.

این هم فیلم آموزش بیسیک هست:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...