رفتن به مطلب
  • 0

کار با کتابخانه seriall در B4A

EhsaN_ME

سوال

دوستان سلام ،تعطیلات خوش گذشت؟    :give_rose:

یه سوال داشتم وقتی از دیتابیس یک سری اطلاعات رو میخونی و توی یک لیست ذخیره میکنی میشه از طریق بلوتوث لیست تولیدی را  ارسالش کرد . 

هر چی تو اینترنت و سایت گشتم یه نمونه از کار با write list نبود . شاید مثل write line  باشه ولی تو قسمت دریافت بلوتوث برنامه هنگ میکنه . میخوام یک سری اطلاعات دیتابیس اضافه شده به لیست را بصورت لیستی بفرستم و دریافت کنم .

کلا میخواستم بدونم کار با این write list برای بلوتوث چجوریه . هم ارسالش و هم دریافتش و چرا برنامه برای دریافتش هنگ میکنه . 

ممنون از لطفتون ، منتظر جوابتون هستم .

لطفا اگه اطلاعاتی در مورد کتابخانه سریال ( کار با بلوتوث ) دارین ، برای آموزش تو این تاپیک قرار بدید تا تاپیک جامعی برای این کتابخونه باشه .   :areuok:

خیلی گُل اید .   :53:    :53:    :53:  

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ببینید شخصا با بلوتوث کار نکردم اصلا

منتهی اگر با نحوه استفاده کردن با File.WriteList مشکل دارید بگید راهنمایی کنم

در مورد خود بلوتوث هم صبر کنید شاید دوستانی که تجربه کار کردن باهاش دارن بیان و راهنمایی کنند

لینک ارسال

سلام

ببینید شخصا با بلوتوث کار نکردم اصلا

منتهی اگر با نحوه استفاده کردن با File.WriteList مشکل دارید بگید راهنمایی کنم

در مورد خود بلوتوث هم صبر کنید شاید دوستانی که تجربه کار کردن باهاش دارن بیان و راهنمایی کنند

ممنون ، این writelist برای کتابخونه سریاله که برای ارسال باید یک textwriter تعریف کنی . و برای اینشیالایزش outputstream سریال را بهش معرفی کنی . با textwriter .writelist بهش لیست رو میدی و بعد برای ارسالش گزینه flush ارسالش میکنه .

1.jpg

لینک ارسال

در در 1395/05/13, 01:55:08، مجید آرتا گفته است :

سلام

بنده قسمت نشده با کتابخونه سریال کار کنم

شما بیا بجای tw1.Flush  از tw1.Close  استفاده کن و ببین ایا مشکلی پیش میاد یا خیر.

سلام دوست عزیز ، ممنون

ببین  tw1.Flush  برای ارسال هست ، و  tw1.Close  برای اتمام ارتباط پس حتما باید از tw1.Flush  استفاده بشه حتی قبل و بعد این دستور نیز کاربرد نداره چون اخطار میده  راه ارتباطی سوکت بسته شد منظورش پایان ارتباط بلوتوثه

لینک ارسال

سلام

بنده قسمت نشده با کتابخونه سریال کار کنم

شما بیا بجای tw1.Flush  از tw1.Close  استفاده کن و ببین ایا مشکلی پیش میاد یا خیر.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...