رفتن به مطلب
  • 0

اینتنت‌ درمارکت‌ها

reza300

سوال

با سلام وخسته نباشید اینتنت‌ اصلا چیه قسمتی از کد برنامه هست  من توی مایکت اکانت ایجاد کردم گفت اینتنت ش باید مال خود مایکت باشه :wacko1:

دوما کدوم مارکتها رو پیشنهاد میکنید اکانت توسعه دهنده تهیه کنم :DD:

با تشکر :areuok:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

با سلام وخسته نباشید اینتنت‌ اصلا چیه قسمتی از کد برنامه هست  من توی مایکت اکانت ایجاد کردم گفت اینتنت ش باید مال خود مایکت باشه :wacko1:

دوما کدوم مارکتها رو پیشنهاد میکنید اکانت توسعه دهنده تهیه کنم :DD:

با تشکر :areuok:

سلام دوست عزیز ،

اینتنت کاربر رو بین اکتیویتی ها جا به جا می کنه . شما توی بیسیک اگه اشتباه نکنم startActivity مینویسید ، توی جاوا برای همین کار باید اول یک Intent معرفی کنیم بعد اون اینتنت رو استارت کنیم !

بخش هایی نظیر نظر دهی ، اَپلیکیشن های توسعه دهنده و... اکتیویتی هایی توی پکیج مارکت ها هستند ! پس همونطور که برای جا به جا شدن بین اکتیویتی های برنامه خودت به اینتنت نیاز داری ، برای اینکه کاربر رو به این اکتیویتی ها بفرستی هم ، باید از اینتنت استفاده کنی .

از اون جایی که باید توی اینتنت پکیج نیم مارکت مورد نظر رو بدید ، اینتنت های مارکت ها متفاوت میشه و باید برای انتشار هر برنامه توی هر مارکت یک مرتبه اینتنت رو تغییر بدید و برنامه رو ریلیز کنید .

لینک ارسال

تکمیلی

یا به صورت واضح تر و راحتتر میشه گفت که از کتابخانه arialib استفاده کن که همه اینتنت های مارکت ها رو داره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...