رفتن به مطلب
  • 0

درخواست راهنمایی در الگوریتم ذخیره سازی مراحل یک بازی

Kazem Forghani

سوال

سلام دوستان

من یک بازی دارم که می خوام الگوریتمش به صورت زیر باشه:

12 مرحله دارم. مرحله اول به صفر سکه نیاز داره مرحله دوم 100 سکه و ... . کاربر برای باز کردن مرحله برای بار اول به سکه نیاز داره و در صورت استفاده سکه ها کم می شه و برای بار بعدی که وارد همون مرحله می شه دیگه سکه ای از کاربر گرفته نمی شه. (یعنی مرحله ها رو می خره)

حالا من نمی دونم چطوری این روش رو پیاده سازی کنم! لطفا دوستانی که کار کردن کمک کنن.

خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

با انتشار کتابخانه m_secure_Data بهترین روش استفاده از دیتابیس و روش آقای Mahdi HD می باشد.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام ، شما از دیتابیس استفاده کن ، و اون رو هم انکریپت کن که امکان ویرایش و دسترسی بهش وجود نداشته باشه ، یا روشی که می گم رو با استفاده از کتابخونه رمزنگاری آقای شاهپیری انجام بده.

ما یک تیبل نیاز داریم مثلا به نام Game، در اون سه تا ستون داریم به نام های id و price و isPay .

ردیف ها رو هم مطابق با مرحله های بازی پر کن و مبلغ رو وارد کن ، قسمت isPay رو هم به طور پیش فرض false بزار.

بعد در قسمت کلیک هر باتون که وارد مرحله ای خاص می شه چک کن آیا isPay مربوط به اون مرحله در دیتابیس true هست یا نه ، اگر false بود به صفحه خرید هدایت کن کاربر رو و مقدار isPay اون مرحله رو در پایان خرید به true تغییر بده.

در کل این روش ساده ای هست ، انشاالله به کارت بیاد.

لینک ارسال

سلام ، شما از دیتابیس استفاده کن ، و اون رو هم انکریپت کن که امکان ویرایش و دسترسی بهش وجود نداشته باشه ، یا روشی که می گم رو با استفاده از کتابخونه رمزنگاری آقای شاهپیری انجام بده.

ما یک تیبل نیاز داریم مثلا به نام Game، در اون سه تا ستون داریم به نام های id و price و isPay .

ردیف ها رو هم مطابق با مرحله های بازی پر کن و مبلغ رو وارد کن ، قسمت isPay رو هم به طور پیش فرض false بزار.

بعد در قسمت کلیک هر باتون که وارد مرحله ای خاص می شه چک کن آیا isPay مربوط به اون مرحله در دیتابیس true هست یا نه ، اگر false بود به صفحه خرید هدایت کن کاربر رو و مقدار isPay اون مرحله رو در پایان خرید به true تغییر بده.

در کل این روش ساده ای هست ، انشاالله به کارت بیاد.

سلام

انکریپت کردن دیتابیس کار خوبی به نظر نمی آد. چون هر دفعه باید کل اطلاعات Decrypt و دوباره Encrypt بشه.

کتابخانه آقای شاهپیری هم که فقط اطلاعات رو در SharedPrefermance ذخیره سازی می کنه.

راهی مد نظر شما هست؟!

لینک ارسال

سلام

انکریپت کردن دیتابیس کار خوبی به نظر نمی آد. چون هر دفعه باید کل اطلاعات Decrypt و دوباره Encrypt بشه.

کتابخانه آقای شاهپیری هم که فقط اطلاعات رو در SharedPrefermance ذخیره سازی می کنه.

راهی مد نظر شما هست؟!

ببینید ، شما می تونید یک دیتابیس جداگانه برای این کار درست کنید تا حجمش کمتر باشه ، همچنین انکریپت رو توی ترد اصلی برنامه انجام ندید.

یا این که از AriaZip استفاده کنید ، که البته در این صورت کاربرانی که به روت دسترسی دارند می تونن دیتابیس رو بخونن.

یا این که ذخیره رو داخل string.xml انجام بدید که اصولی نیست به نظر من.

دیگه یک روش رو باید انتخاب کنید بالاخره :cheshmak:

لینک ارسال

به نظر من از دیتابیس استفاده کن چون منم یه بازی فکری دارم میسازم و از دیتابیس استفاده میکنم

لینک ارسال

سلام

دوستان فعلاً به این نتیجه رسیدم که هر مرحله خودش به صورت خودکار باز شه. چون هر یک از روش ها یه مشکلی داره!

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...