رفتن به مطلب
  • 0

زرین پال برای B4A ؟

ha88an

سوال

سلام دوستان :give_rose:

راهی هست از درگاه زرین پال برای B4A استفاده کنیم؟ :fekr:

از اونجایی که پشتیبانی خوبی داره این سایت و سود کمی میگیره گزینه ای خوبی هس بین درگاه ها

اگه کسی کتابخونه ای، آموزشی چیزی بسازه فک کنم چیزیه که همه دنبالش هستن

اینم نمونه برای جاوا

https://www.zarinpal.com/lab/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%AF-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7-java%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%B2%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%BE/

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

6 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

من زرین پال رو امتحان نکردم ولی ی سایت بود "درگاه پرداخت" با گتالمنت واسه خودم کلاس نوشتم راحت کار میکرد

لینک ارسال

من زرین پال رو امتحان نکردم ولی ی سایت بود "درگاه پرداخت" با گتالمنت واسه خودم کلاس نوشتم راحت کار میکرد

ممنون همراه پی خودش کتابخونه بیسیک داره اما زرین پال سود کمتری میگیره و پشتیبانی بهتره داره به همین خاطر ازش میخوام استفاده کنم

شما از چه درگاهی استفاده میکردید؟

لینک ارسال

ممنون همراه پی خودش کتابخونه بیسیک داره اما زرین پال سود کمتری میگیره و پشتیبانی بهتره داره به همین خاطر ازش میخوام استفاده کنم

شما از چه درگاهی استفاده میکردید؟

اسمش درگاه پرداخت بود بسته شد

لینک ارسال

میشه عزیزم از وب سرویس استفاده کن قیمت بگیره و بره صفحه پرداخت

لینک ارسال

میشه عزیزم از وب سرویس استفاده کن قیمت بگیره و بره صفحه پرداخت

مگه اخر سر همینکارو کنم

زیاد وارد نیستم به وب سرویس ها بخاطر همین گفتم اگه کتابخونه ای چیزی باشه ساده تره

بازم ممنون :53:

لینک ارسال

سلام.

والا تا اونجایی که من میدونم و یکبارم برای خودم راه انداخته بودم یه پرداخت درون برنامه ای. باید اول با php ست بشه و بعد از دادن قیمت و پرداخت و اینا به یک صفحه هدایت بشه، تو اون صفحه هم حالا توسط php هرکاری که انجام میشه یه پیغامی مثلا مبنی بر SUCCESS چاپ بشه.

آخرسر هم باید درگاه رو با وب ویو توی b4a باز کنی مثل بازار و بعد از انجام پرداخت با گت المنت اون پیغام مربوطه رو بگیری و نتیجه پرداخت رو اعلام کنی...

:wacko1: :wacko1:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...