رفتن به مطلب
بخش Unity به انجمن اضافه شد
  • 0

مشکل با فارسی

mansa

سوال

با سلام خدمت شما

من یه برنامه درست کردم که داخل این برنامه از تاریخ هم استفاده کردم و یک کتابخونه گذاشتم که تبدیل تارخ انجام بده

ولی وقتی زبان گوشی روی انگلیسی هست درست کار می کنه ولی وقتی زبان رو روی فارسی قرار میدم کار نمیکنه

میخواستم ببینم امکان داره کدی رو بفرمایید که بتوان اعداد رو به صورت همون انگلیسی تبدیل کرد

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

15 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

صبور باشید بنده سورسشو بعد قرار میدم.

لینک ارسال

اگر شبیه ساز یو ویو استفاده می کنید باید بگم نمیشه توش فارسی نوشت

ولی پیشنهاد می کنم از جنی موشن استفاده که جزء بهترین شبیه سازهاس

که کیبرد فارسی هم داره

لینک ارسال

ن دوست عزیز یوویو فارسی هم میتونی تایپ کنی خود بنده دارم استفاده میکنم.

واسه کارتون باید بگم که شما باید کلا خودبرنامه رو بتونید انگلیسی کنبد یعنی اگه حتی زبان تغیر کرد این تغییر نکنه ... من قبلا این کارو کرده بودم ولی اگه بازم دوستان یه زحمتی بکشن خوب میشه خودمم میگردم دنبالش*ناز*

لینک ارسال

تو یوویو میشه فارسی تایپ کرد میتونید برنامه persian keybord رو سرچ کنید تو گوگل و نصب کنید کنید تو یوویو و تو قسمت تنظیمات قسمت زبان ها تیکه persian keybord رو بزنید و میتونید فارسی تایپ کنید اگه متوجه نشدید بگید فیلم بگیرم این عمل تو تمام شبیه سازها کار میکنه به جز امولاتور خوده بیسیک

روز خوش

لینک ارسال

من داخل گوشی تست کردم به این صورت بود

آیا میشه کاری کرد که در هر حالتی که زبان گوشی باشه برنامه با همون اعداد انگلیسی کار کنه؟

لینک ارسال

بدون شک میشه ...

ولی فوقش اینه که Replace رو انجام میدید دیگه *سرپایین*

لینک ارسال

با سلام خدمت شما

من یه برنامه درست کردم که داخل این برنامه از تاریخ هم استفاده کردم و یک کتابخونه گذاشتم که تبدیل تارخ انجام بده

ولی وقتی زبان گوشی روی انگلیسی هست درست کار می کنه ولی وقتی زبان رو روی فارسی قرار میدم کار نمیکنه

میخواستم ببینم امکان داره کدی رو بفرمایید که بتوان اعداد رو به صورت همون انگلیسی تبدیل کرد

با تشکر

سلام دوستان. عید مبعث مبارک

من دقیقا میخواستم یه همچین تاپیکی ایجاد کنم دیدم دقیقا دوستمون به مشکل من برخوردند. عزیزان من ، ما مشکل با شبیه سازها نداریم که همگی روی شبیه ساز مانور دادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مشکل خود گوشی هستش. وقتی زبان گوشی رو انگلیسی میکنیم تاریخ رو درست نشون میده ولی وقتی زبان گوشی رو فارسی کنیم مثلا گوشی سامسونگ و ال جی و ... که هر چی مشکل برام ایجاد کردن همین ها بودن!!! ارور زیر رو میدن که تصویر رو پیوست کردم خواهش میکنم تاپیک رو به نتیجه برسونید.

متشکرم

لینک ارسال

دوستان آقای ایزدی جوابه شما رو دادن

Replace کنید تا این مشکل پیش نیاد.

لینک ارسال

فکر کنم با ترای کچ بتونی این خطا رو متوقف کنی

try

کد مورد نظر

catch

end try

لینک ارسال

دوستان آقای ایزدی جوابه شما رو دادن

Replace کنید تا این مشکل پیش نیاد.

دقیقا متوجه منظورتون نمیشم. اگه واضحتر توضیح بدید ممنون میشم. به قول دوستمون میخوام همون انگلیسی بنویسه. یه نکته قابل توجه اینکه وقتی پیغام خطا رو که میگه میخوان ادامه بدین اگه تایید کنیم همون تاریخ فارسی رو مینویسه!!!! البته فقط سال رو همون طور که توی پیغام خطا میبینید و روز و ماه رو انگلیسیه!!!!

لینک ارسال

بدون شک میشه ...

ولی فوقش اینه که Replace رو انجام میدید دیگه *سرپایین*

سلام

جناب آقای ایزدی عزیز، ولی Replace یه پارامتری رو با پارامتر دیگه تعویض میکنه!!!!!! مشکل اینه که اعدادی که ما توی برنامه به صورت انگلیسی داریم ، خود گوشی میاد و اونا رو فارسی نشون میده بعدش هم خطا میگیره!!!!! مثلا تاریخ رو بهش ایراد میگیره و اگه تایید هم کنیم فارسی نشون میده . حالا ما چی رو Replace کنیم؟؟؟؟؟!!!!!*che?*

ممنونم اگه راهنمایی کنید

لینک ارسال

سلام

جناب آقای ایزدی عزیز، ولی Replace یه پارامتری رو با پارامتر دیگه تعویض میکنه!!!!!! مشکل اینه که اعدادی که ما توی برنامه به صورت انگلیسی داریم ، خود گوشی میاد و اونا رو فارسی نشون میده بعدش هم خطا میگیره!!!!! مثلا تاریخ رو بهش ایراد میگیره و اگه تایید هم کنیم فارسی نشون میده . حالا ما چی رو Replace کنیم؟؟؟؟؟!!!!!*che?*

ممنونم اگه راهنمایی کنید

یا من منظور شما رو درست متوجه نشدم یا شما منظور بنده رو.

بنده میگم نهایتش اینه که توی رویداد TextChanged تعریف میکنیم کهText بیاد Replace بشه با مقادیر هایی که ما براش تعریف کردیم

اگه میدونید جواب نمیده یا کلا من منظور شما رو درست نفهمیدم نمونه سورس پیوست کنید

لینک ارسال

چشم . سورس اصلی که خیلی زیاده ولی یه نمونه که فقط همون کار رو میخواد نشون بده واستون فردا آماده میکنم. الان که وقتم تمومه. ضمنا ما در اینجا هیچ تکست باکسی نداریم. فقط تاریخ رو از کتابخونه میخونیم و توی یه لیبل نمایش میدیم . خیلی ساده.

تشکر فراوان از زحمات جنابعالی.♥

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...