رفتن به مطلب
  • 0

ذخیره اکتیویتی

cloner01001

سوال

سلام ، دوستان من بجز صفحه اول ، ده تا دیگه اکتیویتی دارم تو هر کدوم هم یه باتن گذاشتم به اسم ذخیره ، تو صفحه اول هم یه باتن هست به اسم ادامه ، هدفم اینه که اگه فرضن تو اکتیویتی 5 رو باتن ذخیره کلیک شد وقتی برنامه بسته شد و دوباره باز شد تو صفحه اول اگه رو ادامه کلیک شد اکتیویتی 5 لود شه ، یه راهی که به ذهنم رسید این بود که تو هر اکتیویتی اگه رو باتن ذخیره کلیک شد اسم اکتیویتی داخل یه فایل نت پد ذخیره شه و وقتی تو صفحه اول رو ادامه کلیک شد تو قسمت استارت اکتیویتی اسم اکتیویتی رواز فایل نت پد بخونه

ولی اصن این راه منطقی و عملی هست؟ +تو نوشتن کدها مشکل دارم

لطفن کمک کنید ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام ، دوستان من بجز صفحه اول ، ده تا دیگه اکتیویتی دارم تو هر کدوم هم یه باتن گذاشتم به اسم ذخیره ، تو صفحه اول هم یه باتن هست به اسم ادامه ، هدفم اینه که اگه فرضن تو اکتیویتی 5 رو باتن ذخیره کلیک شد وقتی برنامه بسته شد و دوباره باز شد تو صفحه اول اگه رو ادامه کلیک شد اکتیویتی 5 لود شه ، یه راهی که به ذهنم رسید این بود که تو هر اکتیویتی اگه رو باتن ذخیره کلیک شد اسم اکتیویتی داخل یه فایل نت پد ذخیره شه و وقتی تو صفحه اول رو ادامه کلیک شد تو قسمت استارت اکتیویتی اسم اکتیویتی رواز فایل نت پد بخونه

ولی اصن این راه منطقی و عملی هست؟ +تو نوشتن کدها مشکل دارم

لطفن کمک کنید ممنون

عملی که هست میتونی از فایل تکس یا شرپرفرمنس استفاده کنی

هم میتونی اسم اکتیویتی رو بداری هم میتونی شماره اکتیویتی رو دخیره کنی بعد با کیس فراخوانی کنی

لینک ارسال

عملی که هست میتونی از فایل تکس یا شرپرفرمنس استفاده کنی

هم میتونی اسم اکتیویتی رو بداری هم میتونی شماره اکتیویتی رو دخیره کنی بعد با کیس فراخوانی کنی

چطوری کدهاشو بنویسم؟میشه کمک کنید ممنون

لینک ارسال

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...