رفتن به مطلب
  • 0

درخواست تجربه |نرم افزار چند رسانه ای

nourooz

سوال

سلام

من بعد چندی میخام یه برنامه جدید که در ان متن عکس صوتو... وجود داره بسازم. و از شما میخوام در موارد زیر راهنمایی کنید که کار خوب و سریع اجرا بشه.

1-برای طراحی متریال تب (اگه درست بگم همون رابط بازار و گوگل پلی) آیا از افزونه استفاده کنیم یا از صفر کد نویسی کنیم؟ اگر افزونه کدام؟

2-برای سایر بخش های رابط مثل متن صوت و فیلم از افزونه استفاده کنیم یا کد؟اگر افزونه های خوب میشناسید معرفی کنید؟

3-چه کنیم کار سریع تر شود در پروژه های قبل رفع اشکال یکم طول کشید و بیشتر از کد استفاده شده بود؟

4-در کل اگر چیزی در رابطه با این نوع پروژه به ذهنتان میرسد بگویید؟

5- چگونه زحمات و لطف شما را جبران کنیم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام و تشکر

سایر اساتید نظری ندارن؟

همونطور که دوستمون اشاره کردن بحث جستجو هست اما من الان میخوام کلیات پروژه و کتابخانه هایی که باید استفاده کنم دستم و از تجربیات دوستان استفاده کنم.

لینک ارسال

سلام ،

1- فکر می کنم توی استفاده از کتابخانه Support وجود داره ولی باید استاید بازم جواب بدن.

2- برای نمایش فیلم از کتابخانه VideoViewPlus استفاده کنید + کتابخانه های کاربردی برای گرافیک برنامه که می تونید جستجو کنید.

3- ابتدا جستجو کنید. توی انجمن سوالات و مشکلات خودتون رو مطرح کنید تا بنده و سایر کاربران پاسخ بدیم.

4- نمی دونم! فقط سعی کنید حجم برنامه زیاد بالا نره و فیلم ها رو روی یک هاست آپلود کنید اگر حجمشون زیاده ، رابط کاربری و گرافیک رو خوب کار کنید.

5- دکمه پسندیدم :oops:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...