رفتن به مطلب
  • 0

عدم نمایش مسزان ولوم در حین کار با دکمه های ولوم گوشی

amirmahdi3744

سوال

سلام .بنده می خوام در برنامه از دکمه های ولوم استفاده کنم.مثلا فرض کنید اگه دکمه افزایش صدا کلیک شد عددمون +1 میشود و اگر دکمه کم کردن صدا کلیک شد عدد -1 شود.من این کار را انجام داده ام واین دکمه ها کار هم می کند ولی وقتی کاربر روی دکمه های ولوم کلیک می کند در کنار کاری که بهش داده بودم ولوم گوشی را نیز کم و زیاد می کند.بنده نمیخوام میزان ولوم  در حین کار با دکمه های ولوم نمایش داده شود و آن را کم و زیاد کند.چه کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوست عزیز من این رو میدونم.شما سوال رو متوجه نشدید.الان این کدی رو که شما نوشتی رو وقتی استفاده می کنیم وقتی روی ولوم کلیک می کنیم همزمان با توست مسیج شوو میزان صدای گوشی رو هم نشون میده.من نمیخوام میزان صدای گوشی نشون داده بشه

سلام

بجای Toast یه Return True قرار بدید ببینید حل میشه یانه...

لینک ارسال

با keycode میتونید اینکارو انجام بدید اینجا بهش گفتم اگه دکمه اضافه کردن ولوم فشار داده شد اونوقت مسیج بده صدا زیاد شد

Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean 

If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_VOLUME_UP Then
ToastMessageShow("صدا زیاد شد",False)
end if
End Sub
لینک ارسال

ا keycode میتونید اینکارو انجام بدید اینجا بهش گفتم اگه دکمه اضافه کردن ولوم فشار داده شد اونوقت مسیج بده صدا زیاد شد Sub Activity_KeyPress (KeyCode As Int) As Boolean If KeyCode = KeyCodes.KEYCODE_VOLUME_UP Then ToastMessageShow("صدا زیاد شد",False) end if End Sub

سلام دوست عزیز من این رو میدونم.شما سوال رو متوجه نشدید.الان این کدی رو که شما نوشتی رو وقتی استفاده می کنیم وقتی روی ولوم کلیک می کنیم همزمان با توست مسیج شوو میزان صدای گوشی رو هم نشون میده.من نمیخوام میزان صدای گوشی نشون داده بشه

لینک ارسال

یه کلس از کتابخانه فون میاد همین کارو میکنه الان درست یادم نیست اما احتمالا همین چیزیه که میخوایید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...