رفتن به مطلب
  • 0

ساخت apk دلخواه داخل برنامه

mohammade79

سوال

سلم میخوام یه برنامه بنویسم که وقتی روی یه ادیت تکستی عددی دادیم برنامه بیاد و یه فایل apk و با چیزی که ما میخوایم و عدد داخل ادیت تکست خروجی بگیره و به ما بده پروژه جالبیه برای امنیت گوشی های اندروید که اگه بشه سورس رو تقدیمتون میکنم بعد اینکه ثبتش کردم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما قبل از اینکه با مفاهیم برنامه نویسی آشنا بشید به نظرم قبلش باید با مفاهیم اخلاقی برنامه نویسی اشنا بشید :give_rose:

حرفه ای بیاد یعنی چی؟ :fekr:  این بار چندمه من تاپیک با اینجور عنوانها میبینم که اصلا مناسب نیست و درواقع دارید به کسایی که تو این انجمن زحمت میکشن حالا درسته بیل گیتس نیستن ولی در حد توانشون کمک میکنن یه جورایی بی احترامی میکنید

برای چیزی که میخواین هم باید از فایل ANT استفاده کنید

موفق باشید

لینک ارسال

ب

شما قبل از اینکه با مفاهیم برنامه نویسی آشنا بشید به نظرم قبلش باید با مفاهیم اخلاقی برنامه نویسی اشنا بشید :give_rose:

حرفه ای بیاد یعنی چی؟ :fekr:  این بار چندمه من تاپیک با اینجور عنوانها میبینم که اصلا مناسب نیست و درواقع دارید به کسایی که تو این انجمن زحمت میکشن حالا درسته بیل گیتس نیستن ولی در حد توانشون کمک میکنن یه جورایی بی احترامی میکنید

برای چیزی که میخواین هم باید از فایل ANT استفاده کنید

موفق باشید

بله درست میفرمایید شما ولی منظور من این بود که کسی که تازه شروع کرده نیاد وقتشو بزاره برای چیزی که از دستش برنمیاد. میشه درباره ant یکم توضیح بدید؟

لینک ارسال

یه api هست که میاد از طریق فایل xml مربوط به ساخت پروژه فایل apk رو میسازه

تو اینترنت سرچ کنی هست فقط منتها جاواست و باید با کتابخونه های javaobject و بقیه کتابخونه های کار با جاوا اون رو تو محیط بیسیک پیاده کنی

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...