رفتن به مطلب
  • 0

ساخت دفترچه یادداشت

cloner01001

سوال

سلام دوستان ، من بارها درباره ساخت دفترچه یادداشت کمک خواستم ولی کسی جواب نداده یا خیلی کلی جواب دادن دوستان

دوستان برای ساخت دفترچه یادداشت تو صفحه اول یه لیست ویو قرار دادم که اطلاعات رو به شکل زیر از دیتابیس لود کنه:

Dim cur As Cursor
	cur = SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM mytable")
	For i = 0 To cur.RowCount-1
	    cur.Position = i

ListView1.AddSingleLine2(cur.GetString("list"), cur.GetInt("id"))

ListView1.TwoLinesLayout.Label.TextSize = 10

Next

cur.Close

وقتی روی هر کدوم از آیتم های لیست ویو کلیک میشه برنامه میره تو لایوت بعدی و با این کد متن رو نمایش میده

Dim cur As Cursor
	cur = Main.SQL1.ExecQuery("SELECT * FROM mytable WHERE id ="&Main.meghdar)
	matn.Initialize("")

matn.Gravity = Gravity.right
	ScrollView1.Panel.AddView(matn,3,5,95%x,100%y)
	ts.Initialize()
	For i = 0 To cur.RowCount-1
		cur.Position = i
		matn.Text = cur.GetString("matn")
	Next

ساختار دیتابیس هم به این صورت درست کردم(شاید اشتباه باشه برای اینکه هدفم اینه کاربر بتونه تو دیتابیس محتواش ذخیره بشه):

Untitled.png

من تو صفحه اول یه باتن به اسم یادداشت جدید گذاشتم ، وقتی روش کلیک شد یه لایوت جدید باز میشه که دو تا ادیت تکست یکی list و دیگری matn و یه باتن ثبت توش هست

میخوام وقتی رو ثبت کیک شد ، تو دیتایس محتوای ادیت تکست ها قرار داده بشه و وقتی کاربر برگشت به صفحه اول ،به صورت خودکار لیست ویو آپدیت شده باشه(یعنی علاوه بر چیزی که قبلن نشون میداد حالا محتوایی که کاربر وارد کرده رو بالاتر از همه نشون بده) 

در واقع میدونم باید اطلاعاتی که کاربر در ادیت تکست ها وارد کرده داخل دیتابیس نوشته بشه و وقتی دکمه ثبت رو زد و صفحه اول مجدد باز شد لیست ویو آپدیت شده باشه ولی دقیقن مشکلم همین دوتا موضوعه ، لطفن کمک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...