رفتن به مطلب
  • 0

ارسال درخواست به json با json api

zartosht

سوال

با سلام خدمت اساتید

من از پلاگین json api  در وردپرس استفاده میکنم. برای دریافت و پارسه کردن شی مشکلی ندارم و حتی برای ساختن و ارسال هم مشکلی ندارم فقط

به موردی برخوردم که هیچجا صحبتی ازش نبود.. اینکه جیسون نوشته شده در لینک زیر مثل کوئری بانک عمل میکنه و یه فیلد رو باید براش بفرستی تا نتیجه رو برات اعلام کنه:​

http://radiomedia.ir/api/respond/submit_comment/​

و حالا من نمیدونم چطور و برای چه لینکی این درخواست رو ارسال کنم و چطور نتیجه رو دریافت کنم..

یا این

http://radiomedia.ir/api/posts/create_post/​

خیلی ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خب شما پارامتر مربوطه رو پست کنید و به وسیله HttpUtils2 یا OkHttp  به وسیله کتابخانه json  مقادیر رو بگیرید و تجزیش کنید.

بالاخره شما بعد از ارسال یک پارامتری یک نتیجه ای رو میگیرید حالا json  و یا فرمت دیگه ای.

در کل باید داخل رویداد JobDone  مقادیر رو بگیرید که به شکل آبجکت هستن و باید مقادیر رو داخل یک map  واریز کنید چون مقادیری که به شکل آبجکت گرفته میشن یک key  و یک value  داره که map  همچین ویژگی هایی رو داره.

اول ممنون بابت پاسخ..

دوم، دوست عزیز اینایی رو که شما میگین هر آدم مبتدی هم میدونه، و قطعا تو حرف ساده است ولی توی عمل غیرممکن..

چیزی که احتمالا شما نمیدونید اینه که جیسان فقط یک رشته است، شما زحمت بکش سورس رو برای من اینجا بذار. بعدش متوجه خواهید شد که به url مربوطه نمیشه پست فرستاد، و قطعا پاسخی هم ازش دریافت نمیشه..

ممنون میشم سورسی صحیح قرار بدید..

لینک ارسال

سلام

خب شما پارامتر مربوطه رو پست کنید و به وسیله HttpUtils2 یا OkHttp  به وسیله کتابخانه json  مقادیر رو بگیرید و تجزیش کنید.

بالاخره شما بعد از ارسال یک پارامتری یک نتیجه ای رو میگیرید حالا json  و یا فرمت دیگه ای.

در کل باید داخل رویداد JobDone  مقادیر رو بگیرید که به شکل آبجکت هستن و باید مقادیر رو داخل یک map  واریز کنید چون مقادیری که به شکل آبجکت گرفته میشن یک key  و یک value  داره که map  همچین ویژگی هایی رو داره.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...