رفتن به مطلب
  • 0

طرز کار نرم افزار های سوت بزن عکس بگیر یا سوت بزن گوشیتو پیدا کن

fariman69

سوال

سلام دوستان

کسی اطلاعی داره نرم افزار های سوت بزن عکس بگیر یا سوت بزن گوشیتو پیدا کن چجوری کار میکنن.

یکی اینکه چجوری گوشی صدای سوت رو تشخیص میده.آیا انلاین هست یا افلاین؟آیا از موتور صوتی گوگل استفاده میکنه؟مگه موتور صوتی گوگل صدای سوت تشخیص میده؟

اگه باید صدای سوت رو ضبط کرد و بعد برنامه با شنیدن صدای سوت صدا رو با صدای ضبط شده مقایسه میکنه و تشخیص میده،کدش چحوریه؟اگر کسیی میدونه دریغ نکنه.

مرسی از همگی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

ببینید من با این برنامه ای که میگید کار نکردم اما یه برنامه مشابه دیدم و کار کردم که مثلا باید فوت میکردی که بادکنک باد بشه

چه فوت میکردی چه صوت میزدی و چه با خودت حرف میزدی برنامه فقط صدا تشخیص میداد و بادکنک رو باد میکرد

یعنی حساسیتی روی سوت نبود

شما این برنامه ای که میگید تست کنید ببینید اگه با برنامه بلند صحبت کنید و خلاصه با صداهای دیگه کار نمیکنه؟ فقط روی سوت حساس هستش ؟

لینک ارسال

درود

ببینید من با این برنامه ای که میگید کار نکردم اما یه برنامه مشابه دیدم و کار کردم که مثلا باید فوت میکردی که بادکنک باد بشه

چه فوت میکردی چه صوت میزدی و چه با خودت حرف میزدی برنامه فقط صدا تشخیص میداد و بادکنک رو باد میکرد

یعنی حساسیتی روی سوت نبود

شما این برنامه ای که میگید تست کنید ببینید اگه با برنامه بلند صحبت کنید و خلاصه با صداهای دیگه کار نمیکنه؟ فقط روی سوت حساس هستش ؟

اره فقط به سوت حساسه

اینم لینکش

https://cafebazaar.ir/app/ir.skrsoft.soot/?l=fa

لینک ارسال

up

سلام

واسه بیسیک کتابخانه ای براش موجود نیست.

درسته این برنامه ها خیلی دقیق با سوت کار میکنن، حتی با صدای سوت باز و بسته کردن در...

واسه جاوا هم تو سایت های ایرانی بحث شده راجع بهش من پیگیرش هستم، اگه به نتیجه ای رسیدم کتابخانشو برای بیسیک wrap میکنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...