رفتن به مطلب
  • 0

حذف کامل b4a و نصب مجدد b4a

pardazeshmovazi

سوال

با سلامی مجدد خدمت تیم پشتیبانی b4a اقا ببخشید من میخوام b4a رو به صورت کامل حذف کنم و دوباره نصب کنم ( به دلیل برخی از مشکلات ) اما هر وقت که حذف میکنم و دوباره میریزم تمامی تنظیمات من روش ست میشه ( مانند : connfigh patch یا اصلا همون crarck ) همون مشکلات براش پیش میاد میخواستم راهنماییم کنید که چه طوری به صورت کامل همراه با دیتا هایش و چیزهایی که از خودش در data رایانه save میکنه یییی*عصبانی*

اقا روم به همه ی شما نیست اما بعضیا که در این انجمن فعالیت کار میکنند واقعا چیزی بلد نیستند من ابتدا نرم افزار b4a درست کار میکرد اومد در این انجمن یه سوال پرسیدم و راهنمایی های یکی از مدیران ارشد این انجمن این کار به سر من داد

اقا تاکید میکنم که با همه ی شما نیستم خواهش میکنم کمکم کنید. کمک کمک کمک کمک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ببینید مشکل از دوستان نیست مشکل از خودتون هست ..

بهترین کار اینه دستی خودتون برید تو درایو c وانو پاک کنید یعنی پوشه

ولی اول باید بری توی کنترپنل و از اونجا پاکش کنی..

دوست عزیز مشکل رو گردن دوستان نداز دوباره تاکید میکنم شما خودتون دستکاری کردید حتما یه جایی شو زدین ر...ن توش*لال*

لینک ارسال

اقا شرمنده که بی ادبی کردم عصبانی بودم . لطفا واضح تر کمکم کنید این کارایی رو که شما فرمودید از قبل انجام داده ام . اما بازم همین مشکلی رو که گفتم پیش میاد من نیاز دارم دیتاهاشو پاک کنم چه جوری؟

لینک ارسال

اقایون دقت کنید دستی تمام پوشه پاک میشه و هیچ اثری ازش نمیمونه اما وقتی که دوباره میریزمش میبینم که sdk و java روش ست شده است و نیازی به ست نداره و دیگه کرک هم نمیخواد به همین علت دوباره همون مشکل ایجا میشه که هنگام کامپایل تصویر زیر را ارور میده براش رخ میده.....*گریه**گریه*

attachment.php?attachmentid=1074&stc=1

لینک ارسال

نه مشکل حل نشد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!*عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2**عصبانی2*

لینک ارسال

کسی اینجا نیست کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟*همینه**همینه**همینه**همینه**همینه**همینه**همینه*

لینک ارسال

دوست عزیز گفتم که باید دیده شده انگار مشکل از فایل جاوا هست!*عصبانی2**گاز*

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...