رفتن به مطلب
  • 0

باز شدن یک پنل به صورت از بالا به پایین!

keivan

سوال

سلام و خسته نباشید.. عزیزان من یه button دارم وقتی کلیک میشه یه پنل visible میشه میخوام این پنل همینطوری یهو نیاد صفحه!!یه انیمیشنی چیزی داشته باشه در واقع میخوام از بالا به پایین بیاد پنل یا از پایین به بالا لطف کنید یادم بدید مچکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

کتابخونه ICOSSLIDEANIMATION رو فعال کنید . بعد این کد رو برای اون ویو بنویسید و تمام :

Dim ic As ICOSSlideAnimation
		ic.SlideFromTop("button1",500,1000)
		ic.StartAnim(button1)
		button1.visible = True

مقادیرش هم قابل تغییره . توی همین کتابخونه انیمیشن های دیگه ای هم هست که هر کدوم رو دوست داشتید بزارید

لینک ارسال

سلام و خسته نباشید.. عزیزان من یه button دارم وقتی کلیک میشه یه پنل visible میشه میخوام این پنل همینطوری یهو نیاد صفحه!!یه انیمیشنی چیزی داشته باشه در واقع میخوام از بالا به پایین بیاد پنل یا از پایین به بالا لطف کنید یادم بدید مچکر

سلام

https://answercenter.org/content/software/basic/app/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B2-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D9%BE%D8%A7%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B3%DB%8C%DA%A9%DB%B4%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF

لینک ارسال

مرسی که جواب دادین ولی منظور من کار با کتابخونه انیمیشن هست ..من فقط نمیدونم چطور بعد اجرا شدن انیمیشن به حالت اول بر نگرده

لینک ارسال

با کتابخانه AnimationPlus به نظرم خیلی راحت تر باشه!یه نگاهی بندازید بهش :53:

لینک ارسال

با کتابخانه AnimationPlus به نظرم خیلی راحت تر باشه!یه نگاهی بندازید بهش :53:

بیشتر توضیح میدی داداش? تازه کارم... کارم گیره محبت کن مثالی چیزی بگو حلش کنم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...