رفتن به مطلب
  • 0

درست بودن برنامه روی یک گوشی وفورس کلوز دادن روی برخی گوشی ها

iavaduu

سوال

باسلام خدمت همگی بنده یه برنامه زدم که روی گوشی خودم درست کارمیکنه اما روی یه تبلت دیگه تست کردم فورس کلوز داد آخه اگه مشکل درکد نویسیش میبود نباید روی گوشی خودمم فورس کلوز میداد.

لطفا راهنمایی کنید

باتشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

12 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

اون قسمت از کدتون رو که خطا میده رو توی try catch بزارید و catch رو بخونید ببینید چه خطایی میده !

لینک ارسال

از thread استفاده کن این جوری که میگی انگار پس کدات مشکل نداره از نخ ها استفاده کن مشکلت حل میشه

لینک ارسال

از thread استفاده کن این جوری که میگی انگار پس کدات مشکل نداره از نخ ها استفاده کن مشکلت حل میشه

بنده اطلاعاتی درموردthreadندارم ونخش هاش لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال

جالبه که مثلا من روی اون گوشی که فورس کلوز میده هم اوایل فورس کلوز میده آم چندبار یاحتب باردوم گه برنامه رو اجرامیکنم فورس کلوز نمیده ودرت کارمیکنه من اطلاعات رو ازدیتابیس انلاین میگیرم و رکورد هاهم حدود۱۸۰تاست

ایا بازهم باید ازThreadاستفاده کنم واینکه برای دیتابیس انلاین باید چجوری ازش استفاده کنم

لینک ارسال

ربطی نداره دوست من اگر شد یه نمونه کوچیک درباره ترد میزارم براتون از متریال استفاده نکردین شما ؟ 

لینک ارسال

ربطی نداره دوست من اگر شد یه نمونه کوچیک درباره ترد میزارم براتون از متریال استفاده نکردین شما ؟

بله از متریال دراور استفاده میکنم.

خیلی جالبه که برنامه روی گوشی هایی گه فورس کلوز میده برای باردوم یاسوم اجرامیکنم ورست کارمیکنه واون ارور فورس کلوز رونمیده واینکه رکورد های دیتابیس انلاینم۲۰۰تابیشترنیست که هرایتم شامل یک عکس ودوتامتن هست.

لطفاراهنمایی کنید

لینک ارسال

بله از متریال دراور استفاده میکنم.

خیلی جالبه که برنامه روی گوشی هایی گه فورس کلوز میده برای باردوم یاسوم اجرامیکنم ورست کارمیکنه واون ارور فورس کلوز رونمیده واینکه رکورد های دیتابیس انلاینم۲۰۰تابیشترنیست که هرایتم شامل یک عکس ودوتامتن هست.

لطفاراهنمایی کنید

یه پیشنهاد دارم از اسپلش استفاده کن!! شاید بنظرت خنده دار باشه ولی یه اسپلش مثلا 5 ثانیه ای میاد به گوشی فرصت اتصال به نت رو میده. احتمالا اون توقف اولی واسه اینه که دیتا بیس بارگذاری نمیشه. شما یه وقفه ایجاد کن تو آپ  و بهش فرصت بده. 

لینک ارسال

دوست عزیز شما خطاتونو مشخص کردین که دارین دنبال برطرف کردنش میگردین؟ :fekr:

exeption هایی که تو اندروید مشخص شده کارشون همینه که برنامه نویس خطاهاشو پیدا میکنه

شما خطایی که میده رو ذکر کنید تا راهنمایی ها لازم و مفید رو دریافت کنید اینجوری به نتیجه ای نمیرسید

لینک ارسال

یه پیشنهاد دارم از اسپلش استفاده کن!! شاید بنظرت خنده دار باشه ولی یه اسپلش مثلا 5 ثانیه ای میاد به گوشی فرصت اتصال به نت رو میده. احتمالا اون توقف اولی واسه اینه که دیتا بیس بارگذاری نمیشه. شما یه وقفه ایجاد کن تو آپ و بهش فرصت بده.

به نظرمنم مشکلش همینه بندا اول برنامه یک اسپلش گذاشتم واول برنامه فورس کلوز نمیده اما همینکه روییکی ازایتم هاکلیک میکنم و به قول شما دیتتبیس رو به درستی بارگذاری نمیکنه فورس کلوزمیده

برای اینکه به قول شما وقفه ایجاد بشه بهغیر ازاسپلش چه راه حلی دارید

لطفابه صورت کد راهنمایی کنید

لینک ارسال

سلامی مجدد

یکی ازدوستان گفتن چون شما ازاسکرول ویو استفاده میکنی،اسکرول ویو رم زیادی رو اشغال میکنه واین باعث میشه گه رم زود پرشه و درنتیجه فورس کلوز بده!

فکرکنم دلیلش همین باشه!!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...