رفتن به مطلب
  • 0

عدم شناسایی ارورایجاد شده درحالت دیباگ

iavaduu

سوال

باسلام خدمت همگی بنده روی یک پروژه آنلاین دارم کارمیکنمودرحالت دیباگ روی گوشیم ودراوسط یا اوایل برنامه ارور بسته شدن اجباری میده 

که ارورهاشو پایین ضمیه کردم

لطفاراهنمایی کنیدCapture.JPG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

7 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

دوستم خطای NullPointerException  رو میده و احتمال داره هرجای کدتون مقدار Null  رو ارسال و یا دریافت می کنید

کدتون رو قرار بدید.

لینک ارسال

سلام

دوستم خطای NullPointerException رو میده و احتمال داره هرجای کدتون مقدار Null رو ارسال و یا دریافت می کنید

کدتون رو قرار بدید.

بله درسته مشکل از همین

بنده اطلاعات رو ازدیتابیس دریافت میکنم واین ارور موقعی میده که مثلا تا برنامه باز شد روی ویویی کلیک بشه وداخل اون ویو هم ازدیتابیس انلاین استفاده کردم فورس کلوز میده واگه بزارم صفحه اصلی به درستی لود بشه بعد روی ایتم ها کلیک کنم دروقع فورس کلوز نمیده واینو هم بگم که داخل برنامه بنده اطلاعات دست به دست میشه ینی مثل استرینگ حالا من ازشما میخوام بگید چیکارکنم تا وقتی اطلاعات صفحه اصلی به خوبی بالانیامده ایتم ها کارنکنن چه شرطی باید بنویسم؟لطفا راهنمایی کنید

لینک ارسال

از Try Catch  استفاده کنید

یعنی زمانیکه هم Null  برگردونه برنامتون کرش نمیکنه

لینک نحوه استفاده از Try »

http://answercenter.ir/topic/23-try-catch/

لینک ارسال

از Try Catch استفاده کنید

یعنی زمانیکه هم Null برگردونه برنامتون کرش نمیکنه

لینک نحوه استفاده از Try »

http://answercenter.ir/topic/23-try-catch/

استفاده ازترای کاچ نیازی به اموزش نداره فقط شمابگید بنده که ترای کاچ روتوی جاب دان قرار دادم بعدش بعد ازکاچ چی بندیسم چون اگه لوگ بنویسم ارور رو برمیگردونه!

لطفا راهنماییم کنید

لینک ارسال

ببنید شما ترای رو جایی بنویسید که احتمال خطا داره

یعنی توی رویداد کلیک و . . .

و قسمت Catch  هم خطا رو می تونید Log  کنید، چون توی برنامه قابل نمایش نیست.

و در ضمن می تونید یک متغییر Boolean  قرار بدید که بعد از اتمام دانلود و دریافت اطلاعات توی رویداد JobDone  مقدارش True  بشه و توی رویداد کلیک بگید اگر این متغییر True  بود رویداد کارشو انجام بده در غیر این صورت Return.

لینک ارسال

ببنید شما ترای رو جایی بنویسید که احتمال خطا داره

یعنی توی رویداد کلیک و . . .

و قسمت Catch هم خطا رو می تونید Log کنید، چون توی برنامه قابل نمایش نیست.

و در ضمن می تونید یک متغییر Boolean قرار بدید که بعد از اتمام دانلود و دریافت اطلاعات توی رویداد JobDone مقدارش True بشه و توی رویداد کلیک بگید اگر این متغییر True بود رویداد کارشو انجام بده در غیر این صورت Return.

بنده یه متغییر به نام بولین تعریف کردم و درآحرجاب دان Trueش کردم و داخل هریک ازرویداد های ویو هااومدم یه شرط گذاشتم گفتم اگر بولین ترو بود برو به فلان اکتویتی اما الان بدون اینکه اطلاعات رو کاملا لود کنه ویو ها کارمیکنن!

درضمن واقعا ممنونم بخاطر راهنماییتون

لینک ارسال

جناب آقای آرتا بنده یک کارکردم انگار فورس کلوز رفع شد اونم این بود که توی سرویس پیشفرض خود بیسیک4که نامشمstarterهست اومدم ExcludeFromLibrary رو کهtrueبود Falseکردم مگه اینExcludeFromLibraryچه کاری انجام میده که به این راحتی ارور فورس کلوزمنو رفع کرد بدون هیچ شرطی و بولین؟!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...