رفتن به مطلب
  • 0

نحوه قرار دادن تعدادی فایل صوتی در مولتی پنل برای دانلود و ذخیره در گوشی

hoseinparsaie

سوال

سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

با اجازتون میخواستم بپرسم که چطور میشه تعدای (مثلا 20 تا) فایل صوتی رو توی مولتی پنل بذارم بطوری که فقط یک بار دانلود و ذخیره بشه و کاربر بتونه هر موقع که به اون فایل صوتی نیاز داشت بدون اتصال به اینترنت و دانلود مجدد پخشش کنه ،

از راهنماییتون خیلی ممنونم :53:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

16 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان و اساتید عزیز و تشکر بابت راهنمایی هاتون

مهدی جان اون فیلم آموزشی که گذاشتی انصافا خیلی خوب بود و به کارم اومد

شما توی اون button  که تعریف کردی و متنش رو گذاشتی get item ، روی هر باتن که گلیک میکنی یه پیغام نشون میده (مثلا نشون میده item 1) حالا من میخوام وقتی روی باتن کلیک شد آهنگی دانلود و ذخیره و پخش بشه 

من مدت زیادیه دارم روش کار میکنم ولی به نتیجه نرسیدم که دیگه اینجا مزاحم دوستان شدم:scratch_one-s_head:

لینک ارسال

دوستان سلام

شبتون بخیر و امیدوارم هرجا هستید حالتون خوب باشه:53:

به لطف دوستان مشکلم حل شده فقط یه مسئله کوچولو ازش مونده که اگه دوستان محبت کنن کمک کنن دیگه پرونده این برنامه بسته میشه ، ان شاءالله

سورس کد رو واستون همینجا میذارم ، سوالم اینه که نمیدونم آهنگی رو که دانلود و ذخیره کردم چطور پخشش کنم؟؟؟

میخوام وقتی روی دکمه پخش کلیک شد آهنگ مربوط به اون آیتم که قبلا دانلود شده ،  پخش بشه:fekr:

test1.zip

لینک ارسال

پخش آهنگ موضوع دیگست ، توی انجمن سرچ کنید موارد زیادی هست.باید با استفاده از کتابخونه MediaPlayer این کار رو انجام بدید :

https://answercenter.ir/topic/688-پخش-آهنگ-با-نشون-دادن-زمان-آهنگ-وکمو-زیاد-صدا/

لینک ارسال

دوستان سلام

عید غدیر رو به همتون تبریک میگم

آقا کسی کمک نمیکنه این مسئله حل شه؟؟؟ 

یک هفته ست هرچی کد میزنم نمیشه که نمیشه

همین یک قسمت حل بشه کار تمومه

ممنون میشم این مسئله رو واسه ما حل کنید

لینک ارسال

سلام عزیزان

وقتتون بخیر

دوستان کسی فرصت نکرده این زحمت رو بکشه و مشکل رو حل کنه ؟؟؟:fekr:

این مشکل حل بشه ، کار من تقریبا تموم شده است 

بازم ممنونم از لطف همه دوستان :53:

لینک ارسال

سلام به همه عزیزان

شب همگی بخیر

دوستان کسی نبود این مسئله رو حل کنه ؟؟؟

فقط گیر همین قسمتم

دمتون گرم

لینک ارسال

درود

شما فکر کنم با دانلود و ذخیره کردن اون مشکل ندارید

فقط با این مشکل دارید که چطوری دوباره فایل رو دانلود نکنه...

درسته؟

اگر بله لطفا کدهاتون رو قرار بدید تا طبق کدهای خودتون راهنمایی تون کنم

لینک ارسال

آقا مهدی عزیز من مشکلم اینه که فقط برای یه button  میتونم این کار رو بکنم ولی وقتی پای لیست ویو یا مولتی پنل میاد وسط که بخوام برای هر آیتم از لیست این کار رو بکنم نمیدونم چیکار کنم

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید ♥

لینک ارسال

سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما کاربر گرامی، 

شما نیاز به یادگیری مبحث تگ و سندر (Tag و Sender) دارید، خیلی پیچیده نیست.

توی بخش آموزشهای متنی یا تصویری یک آموزش هست که برگزیده هم هست و بالای لیست به اسم مولتی پنل و کنترل ابزارهای آن، اون رو نگاه کنید مشکلتون حل میشه

لینک ارسال

سلام وقت بخیر

دوستان من الان مشکلی که دارم و هر کاری میکنم نمیتونم حلش کنم اینه که نمیدونم چطور فایلی رو که از طریق مولتی پنل دانلود و توی یک پوشه ذخیره کردم اولا اون پوشه کجاست ؟ دوما چطوری اون فایل صوتی رو پخشش کنم

ممنون میشم اگه یه توضیحی بدید که دیگه با سوال کردن خستتون نکنم 

توی پست قبلی سورس کد رو قرار دادم

لینک ارسال

همینطور که آقا امین عرض کنند باید از Tag و Sender استفاده کنید

آموزش تصویریش توسط خودم خیلی وقت پیش پر شده و توی انجمن قرار داره :

لینک ارسال

سلام

خب ببینید شما می تونید لینک دانلود رو به تگ دکمه بدید.

می تونید توی دیتابیس آنلاین یک فیلد Downloaded  بزارید، بعد از دانلود شدن فایل بر فرض مثال مقدار 1 رو واسش ست کنید.

ببنید شما همون کاری رو که واسه یک فایل انجام میدید اینجا واسه چندین فایل می تونید انجام بدید، حالا قسمت بشه بنده خودم یک آموزش از مولتی پنل که بشه کارهای پیچیده ای رو کرد درست می کنم.

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، hoseinparsaie گفته است :

سلام وقت بخیر

دوستان من الان مشکلی که دارم و هر کاری میکنم نمیتونم حلش کنم اینه که نمیدونم چطور فایلی رو که از طریق مولتی پنل دانلود و توی یک پوشه ذخیره کردم اولا اون پوشه کجاست ؟ دوما چطوری اون فایل صوتی رو پخشش کنم

ممنون میشم اگه یه توضیحی بدید که دیگه با سوال کردن خستتون نکنم 

توی پست قبلی سورس کد رو قرار دادم

عزیز اصلا خوندید تاپیکی که بالا  ارسال کردم ؟ بررسی کردید کتابخونه AriaFile رو برای ساخت پوشه ذخیره آهنگ ها؟

کاری که می خواید رو راهنمایی کردم به چه شکل و با چه کتابخونه هایی انجام بدید ، دیگه انتظار نداشته باشید سورس رو ویرایش و ارسال کنیم ، خودتون هم یک زحمتی بکشید!

لینک ارسال

وقت بخیر

اگر به نتیجه ای نرسیدید بگین تا سورس کد خودمو بزارم براتون

لینک ارسال

سلام خدمت آقا مهدی عزیز

آقا ما چاکریم ، یه دنیا ممنونتم هستم که لطف کردی و راهنماییم کردی

بله اون تاپیکی که فرستادی مراجعه کردم و دو روزه (البته نه دو روز کامل) که دارم باهاش دست و پنجهنرم میکنم ولی از اون جایی که من تازه واردم و این اولین برنامه بنده هستش یک مقدار واسم سخت و نامفهومه و هنوز توش مشکل دارم

از اینکه وقتتونو گرفتم عذر میخوام و بازم از لطف همتون بی نهایت سپاس گذارم

لینک ارسال

سلام ، من الان دقیقا نفهمیدم توی کجای کار مشکل دارید ، تنظیم کردن باتن ها برای دانلود ، نحوه دانلود ، نحوه چک کردن فایل ، پخش آهنگ ، چی؟

شما فایل ها رو می تونید با نام های file0 , file1 و ... در مسیری از هاست خودتون ذخیره کنید ، حالا که مسیر ثابت هست و فقط نام فایل ها یک رقم یک رقم بالا می ره ، در حلقه For تگ هر باتن رو برابر با مسیر هاست + اسم file + شمارنده i بکنید :

Button.Tag = SITE_ADDRESS + "file" + i

بعد اونوقت در رویداد کلیک تگ رو بگیرید و با استفاده کلاس دانلودر کتابخانه AriaAsyncTask فایل رو دانلود و در یک مسیر گوشی کاربر ذخیره کنید. بعد در دفعات بعدی چک کنید فایل وجود داره یا نه ، در صورت وجود داشتن یک توست به کاربر نشون بدید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...