رفتن به مطلب
  • 0

با زدن دکمه بک activity_puse کدهاشو اجرا نکنه

babi.jonz

سوال

سلام من از کد حذف یک سطر از دیتابیس رو داخل اکتیویتی پاز گزاشتم که اگه کاربر با زدن دکمه home از برنامه خارج بشه اون کد اجرا میشه همچنین همون کد رو در اکتیویتی کی پریز که رویداد مربوط به دکمه backگوشی هست،نیز گذاشتم حالا میخوام با زدن دکمه back گوشی رویداد activity_puseرو غیر فعال کنم و فقط کد اکتیویای کی پریز اجرا بشه چون با زدن دکمه کی پریر و خارج شدن از اون اکتیویتی، اکتیویتی ما نابود میشه و بخاطر همین اکتیویتی پاز اجرا میشه که من نمیخوام با زدن دکمه بک اجرا بشه، فقط با زدن دکمه home اجرا بشه 

لطفا کد غیر فعال کرد دستورات  activity_puseرو آموزش بدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خب کدهایی که توی رویداد activity_pause هست بذارید وقتی دکمه هوم گوشی زده شد اجرا بشه همین.

لینک ارسال

در 40 دقیقه قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

خب کدهایی که توی رویداد activity_pause هست بذارید وقتی دکمه هوم گوشی زده شد اجرا بشه همین.

ببینید با زدن دکمه هوم اجرا میشه و درست کار میکنه ولی وقتی کی پریز رو میزنم و میره اکتیویتی دیگه دوباره بر میگرده به همون اکتیویتی  ولی با زدن دکمه هوم کد اجرا میشه

همچنین میخوام با زدن دکمه بک گوشی نیز اون کد اجرا بشه که 

من اینکار میتونم بکنم فقط باید همون کد رو که تو اکتیویتی پاز گزاشتم رو داخل اکتیویتی کی پریز بذارم  و با زدن کی پریز بخوبی کار میکنه ولی من میخوام هم در صورت زدن کی پریز و رفتن به اکتیویتی دیگه کار کنه هم با زدن هوم 

که متاسفانه هر کدوم از اینا با هم تداخل دارن و فقط میتونم جداگانه استفاده کنم

مشکلات:

1.وقتی کد داخل اکتیویتی کی پریز و اکتیویتی پاز قرار میگیره با زدن دکمه هوم کد بخوبی کار میکنه ولی با زدن دکمه بک گوشی فورس کلوز میده

2. اگه کد رو فقط در رویداد اکتیویتی پاز بذارم و در رویداد اکتیویتی کی پریز فقط بگم که برو اکتیویتی دیگه،میره به اون اکتیویتی و دوباره بر میگرده به همونجا( از کد آقای پژمان نیکروان که یجایی نوشته بود هم استفاده کردم الان کدش یادم نیست یه همچین چیزی بود stop httpjob service) دو خط بود

ولی باز بر میگرده به همون اکتیویتی

3.کد رو فقط در رویداد اکتیویتی کی پریز میذارم و با خروج کاربر از اون اکتیویتی اون کد اجرا میشه و با اون دوتا خط استپ کردن دانلود دیگه بر نمیگرده به اکتیویتی قبلی و درست کار میکنه ولی مشکل اینجاست که اگه کاربر دکمه هوم رو بزنه واز اون طریق از برنامه خارج بشه دیگه کدی در اکتیویتی پاز نیست که اون عمل رو برام انجام بده 

لطفا راهنمایی کنید که برای حذف یک فیلد از دیتابیس آنلاین که کدهاش در اکتیویتی پاز و اکتیویتی کی پریز بک هست چیکار باید کرد که این مشکلات جاب دان پیش نیاد

ببخشید که توضیحات طولانی بود

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...