رفتن به مطلب
  • 0

غیر فعال کردن کدهای activity_puse

babi.jonz

سوال

سلام

آقافرض کنید تو اکتیویتی پاز یه مسج باکس گذاشتیم با متن بای

خب وقتی دکمه هوم رو فشار میدیم اون مسج باکس بای رو نشون میده

همچنین وقتی کلید بازگشت یا همون بک گوشی رو هم میزنیم و میره اکتیویتی قبلی باز هم رویداد اکتیویتی پاز اجرا میشه و متن بای نمایش داده میشه ،

خب من میخوام یه کاری کنم که با زدن دکمه هوم اون مسج باکس نمایش داده بشه ولی با زدن دکمه بک گوشی اون مسج باکس نشون داده نشه

حالا باید از چه کدی استفاده کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

ین کار خیلی سادس اگه دقت کنید تو متد puse یه متغیر به نام Userclosed هست فقط  زمانی که اکتیویتی نابود بشه مقدار true میگیره با زدن دکمه بک این اتفاق می افته

شما میتونید به روش زیر این کارو انجام بدید

if UserClosed =false then 
اینجا اکتیویتی بسته نشده فقط به حالت پس زمینه رفته یعنی همون دکمه هوم
End if
لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، babi.jonz گفته است :

سلام

آقافرض کنید تو اکتیویتی پاز یه مسج باکس گذاشتیم با متن بای

خب وقتی دکمه هوم رو فشار میدیم اون مسج باکس بای رو نشون میده

همچنین وقتی کلید بازگشت یا همون بک گوشی رو هم میزنیم و میره اکتیویتی قبلی باز هم رویداد اکتیویتی پاز اجرا میشه و متن بای نمایش داده میشه ،

خب من میخوام یه کاری کنم که با زدن دکمه هوم اون مسج باکس نمایش داده بشه ولی با زدن دکمه بک گوشی اون مسج باکس نشون داده نشه

حالا باید از چه کدی استفاده کنم؟

این چیزی که شما می گید در حقیقت کنترل دکمه هوم گوشی هست ، چون که در چرخه حیات اکتیویتی هر زمان که نابود بشه در بیسیک ۴ اندروید متد اکتیویتی Pause فراخونده می شه و این شامل برگشت به اکتیویتی قبل ،  حذف از لیست اپ های اخیر و ... می شه.

همچنین کنترل کردن دکمه هوم گوشی کاری در‌ حقیقت غیر ممکن هست و در رویداد KeyPress یا رویداد های دیگه کنترلی نمی تونید داشته باشید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...