رفتن به مطلب
  • 0

اینتن ها و رسیور های گوگل gcm

arastooms

سوال

سلام قصد دارم پوش شخصی رو پیاده سازی کنم 
برنامه رو در گوگل ثبت کردم api و کد برنامه رو گرفتم 
ولی اینتن های ارسال کد برنامه از دستگاه رو به گوگل نمیدونم 
فقط میدونم باید کد برنامه ارسال بشه و ریجستر کد به من برگردونه 
عزیزی هست فقط اینتنت ارسال رو برای من راهنمایی کنه ؟؟
و بتونم کد ریجستر رو log کنم (( مراحل ذخیره در دیتابیس آنلاین و ... میدونم  فقط کدی که در برنامه باید بدم و اینتنتی که باید بدم و ریجستر کد رو بگیرم))
ممنون از همه عزیزان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

8 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

پست رو طبق قوانین بالا میارم 
عزیزی هست راهنمایی کنه که اینتنت ها رو از کجا بیارم ؟؟(( برای بیسیک البته // مانی فست و کد های ارسال و دریافت ریجستر کد ))
لینک ارسال

سلام شما این تاپیک سایت مرجع رو یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد...

https://www.b4x.com/android/forum/threads/android-push-notification-gcm-framework-and-tutorial.19226/

لینک ارسال

در 12 دقیقه قبل، porya گفته است :

سلام شما این تاپیک سایت مرجع رو یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد...

https://www.b4x.com/android/forum/threads/android-push-notification-gcm-framework-and-tutorial.19226/

تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز 
نیاز به دانلود کد ها داره که متاسفانه من دسترسی ندارم 
اگر شما قادر هستید دانلود کنید ممنون میشم اینجا آپلود کنید تا ببینم چه طور میتونم این مشکل رو برطرف کنم 
با تشکر از شما

لینک ارسال

در 11 ساعت قبل، arastooms گفته است :

تشکر از راهنمایی شما دوست عزیز 
نیاز به دانلود کد ها داره که متاسفانه من دسترسی ندارم 
اگر شما قادر هستید دانلود کنید ممنون میشم اینجا آپلود کنید تا ببینم چه طور میتونم این مشکل رو برطرف کنم 
با تشکر از شما

خواهش میکنم بنده هم دسترسی مستقیم ندارم ولی  این قسمت نیاز به دسترسی نداره فایل های موردنظر رو پیوست کردم.

web_service.zip

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، porya گفته است :

خواهش میکنم بنده هم دسترسی مستقیم ندارم ولی  این قسمت نیاز به دسترسی نداره فایل های موردنظر رو پیوست کردم.

web_service.zip

واقعا عالی بود دوست عزیز نمیدونم چه طور تشکر کنم من نتونستم دانلود کنم و شما آپلود کردید وا قعا ممنون هستم 
تنها قسمتی که باقی مونده 2 تا فایل هم هست که مربوط به همین موضوع هست که اونها رو هم نمیتونم بگیر ممکنه محبت کنید این فایلها رو هم ضمیمه کنید تا در آینده اگر دوستان دیگر نیاز داشتند اینجا باشه 
ممنون 
آدرس هست  مر بوط به سرویس جدید ریجستر گوگل هست که جایگزین gcm  شده
https://www.b4x.com/android/forum/attachments/firebasenotifications-zip.44828/

https://www.b4x.com/android/forum/attachments/b4j_fcm_push-zip.44827/

لینک ارسال

عرض کردم که بنده هم مثل شما دسترسی ندارم اون فایل های هم که قرار دادم نیاز به اکانت لایسنس نداشت صبر کنید تا دوستان دیگه کمکتون کنند.:cheshmak:

لینک ارسال

سلام

منظورتون از کد برنامه همون RagisterationId هست. نمیدونم کتابخانه بیسیکش چطوریه، ولی توی جاوا یه کلاس از نوع IntentService هست که اونجا ایونت رجیستر ایدی وجود داره.

فکر کنم شما از کتابخانه ارل استفاده کردین، باید همچین رویدادی داشته باشه که رجیسترایدی رو برگردونه. دوستانی که راه اندازی کردن از طریق اون آموزش سایت مرجع میتونن بهتر راهنمایی تون بکنن.

لینک ارسال

در 35 دقیقه قبل، پژمان نیکروان گفته است :

سلام

منظورتون از کد برنامه همون RagisterationId هست. نمیدونم کتابخانه بیسیکش چطوریه، ولی توی جاوا یه کلاس از نوع IntentService هست که اونجا ایونت رجیستر ایدی وجود داره.

فکر کنم شما از کتابخانه ارل استفاده کردین، باید همچین رویدادی داشته باشه که رجیسترایدی رو برگردونه. دوستانی که راه اندازی کردن از طریق اون آموزش سایت مرجع میتونن بهتر راهنمایی تون بکنن.

سلام پژمان جان 
من از هیچ کتابخونه ای استفاده نکردم و دارم مستقیم کار میکنم از روی گوگل و سرچ و جستجو 
ممکنه شما اگر در باره این کتابخونه ارل لینک دارید راهنمایی بفرمایید تا به اونجا هم سر بزنم 
چون مطلبی پیدا نمیکنم 
و دوستان هم اگر راهنمایی بفرماییند خیلی ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...