رفتن به مطلب
  • 0

سوال در مورد متریال

hami20

سوال

سلام دوستان

من  تازه دارم  با متریال کار میکنم   تو بعضی از سورس هایی که از وب سایتهای مختلف دانلود کردم  مشکلی هست

که سوالاتی برام پیش اومده   که شاید سوال خیلی از کاربرای دیگه هم باشه 

این سوالات  پیش پا افتاده هست  البته برای شما !!!

در بعضی از سورس ها گفته شده باید ازapi های android -23 استفاده کرد  سوال اینجا پیش میاد که  منظور برای زمان کامپایل باید بریم توی تنظیمات و android-23 یا بالاتر رو انتخاب کنیم  بعد کامپایل کنیم   که من اینکارم میکنم ولی  باز زمان  اجرای برنامه در شبیه ساز  خطا نشون میده و از برنامه خارج میشه خطای Unsupport فکر کنم باشه

یا اینکه باید  ,ورژن  شبیه ساز (منظور همون اندروید  شبیه ساز هست) باید مثل  تنظیمات کامپایلر B4a که روی 23 گذاشتیم باید اندروید 5 به بالا باشه

یا اینکه ربطی به ورژن اندروید شبیه ساز نداره ؟

سوال مهمتر  اینکه شاید جواب سوال بالاتر هم  بشه : : اگه بخوام با متریال ورژن بالا  ( مثلابرای   اندروید ورژن 6 ) کار کنم برنامه بنویسم  روی ورژن های پایینتر هم میشه استفاده بشه  یعنی روی اندروید ورژن 4 یا 3 ؟

امیدوارم منظورمو رسونده باشم   توی انجمن جستجو کردم  چیزی پیدا نکردم 

خواهشی که دارم اگه کسی میتونه جواب بده و پاس کاری نکنه تو جستجو یا خرید فیلم آموزشو  از این چیزا  !!

سپاس از همه شما

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اولا که باید از api بالای 23 استفاده کنین و توی manifest خودتون اون عدد اولی رو از احتمالا21 به 23 تغییر بدین.

دوما بله رو ورژن های پایینتر هم اجرا میشه.

موفق باشید و امیدوارم که بتونید تو نبرد با متریال شکستش بدید!:Laie_53::oops:

لینک ارسال

سوال اول  :  سلام برای کامپایل برنامه به صورت متریال دیزاین شما باید از api 21 به بالا برای کامپایل استفاده کنید     برای ساخت برنامه های متریال دو روش شما دارید یا استفاده از اپکامپت یا گذاشتن تم متریال دیزاین داخل مانفیست در مورد اول کار اپکامپت اینه برنامه متریالی که شما ساختید با سایر api ها مثلا اندورید نسخه ی 4 هماهنگ میکنه و تقریبا بسیاری از موارد بین نسخه اندورید 5 و 4 رو یکسان میکنه به غیر از بعضی موارد مثل استاتوس که هیچ راهی نداره دیگه . حالا برگردیم به مورد دوم  که استفاده از تم متریال هست در مورد دوم ظاهر اپ شما فقط روی دستگاه هایی متریال هست که اندورید 5 به بالا داشته باشن

سوال دوم :    بله مشکلی نیست در واقع شما همیشه باید با اخرین نسخه ی api  کامپایل کنید و اینکه روی تمام نسخه ها برنامه کار کنه یا نه ربطی به api نداره اون مربوط به minsdk هست که از داخل مانیفست تنظیم میشه 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...