رفتن به مطلب
  • 0

پرداخت درون برنامه ای

bakhtiaran

سوال

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید.بنده اومدم برنامم رو تو بازار بارگذاری کردم و پرداخت درون برنامه ای رو تو برنامم راه اندازهی کردم.حالا اون نسخه ای که توی بازار بارگذاری کردم پرداخت درون برنامه ای نداره الان باید چیکار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در در 1395/07/02, 23:12:46، bakhtiaran گفته است :

وقتی کلید rsa رو قرار دادم دیگه بیام از قسمت بسته ها نسخه ای که کلید رو داره بارگذاری کنم؟

اره yes

لینک ارسال

سلام 
روند کار کافه بازار در ارایه کلید درون پرداخت متاسفانه یک مشکل داره (( البته به نظر من )) که اول باید بیاید یه برنامه قرار بدید تا بتونید کلید مخصوص اون رو بگیرید و تازه شروع کنید به پیاده سازی برنامه درون برنامه ای 
این مشکل میتونست به صورت دیگه ای از طرف کافه بازار حل بشه تا نیازی به دوباره کاری نباشه که البته مورد بحث ما نیست 
شما بعد از دریافت کلید باید بیاید و خرید درون برنامه رو پیاده سازی کنید بعد بیاید دوباره نسخه جدیدی برای برنامه خودتون در همون پنل برنامه اول که ساختید و کلید رو گرفتید  به روز رسانی کنید 
در واقع باید نسخه جدیدی بدید با درون پرداخت (( به شماره نسخه هایی که میفرستید خیلی دقت کنید بعد ها مشکل ساز نشه و مرتب و درست باشه ))

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، bakhtiaran گفته است :

با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید.بنده اومدم برنامم رو تو بازار بارگذاری کردم و پرداخت درون برنامه ای رو تو برنامم راه اندازهی کردم.حالا اون نسخه ای که توی بازار بارگذاری کردم پرداخت درون برنامه ای نداره الان باید چیکار کنم؟

سلام.مطمعن بشید  کلید RSA (کلید عمومی)  رو درست وارد کردید

لینک ارسال

در 57 دقیقه قبل، mehdi.m گفته است :

همه چیز درسته ولی میگم که الان اون نسخه که اول کار تو بازار اپلود میکنی بعدش از قسمت پرداخت درون برنامه ای کلیدشو میگیریم که پرداخت درون برنامه ای نداره و ما باید پرداخت درون برنامه ای رو بعد از اینکه برنامه بارگذاری کردیم بیایم تو پروژه قرار بدیم.

الان نسخه ای که من بارگذاری کردم پرداخت درون برنامه ای نداره ولی نسخه ای که توش کلید و اینا قرار دادم پرداخت داره.الان من بیام اون نسخه که کلید داره رو چجوری تو بازار بذارم جای اون نسخه ای که نداره

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، mehdi.m گفته است :

وقتی کلید rsa رو قرار دادم دیگه بیام از قسمت بسته ها نسخه ای که کلید رو داره بارگذاری کنم؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...