رفتن به مطلب
  • 0

کمک برنامه انلاین

m.h_1998

سوال

سلام دوستان یه کمک میخواستم

یه برنامه انلاین مثل دیجی کالا وقتی داده هارو میگیره تعدادی رو نشون میده و وقتی رفتیم پایین تر بقیه رو لود میکنه کلا همه برنامه ها منظورم بود نه فقط دیجی کالا

کسی میدونه چطوری؟

ببخشید اگه تکراریه سوالم نمیدونستم چی باید جستجو کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

به این کار میگن Limit دادن

آموزش تصویری این مبحث رو استاد آرتا آماده کرده بودن و توی فروشگاه با قیمت بسیار کمی قرار گرفته :

https://answercenter.ir/store/product/9-آموزش-تصویری-limit-دادن-به-دیتابیسسورس/

همچین توی انجمن هم جست و جو کنید مطالب زیادی رو صورت رایگان در این مورد گذاشته شده هست... منتهی آموزش فروشگاه تصویری هستش.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، m.h_1998 گفته است :

یه برنامه انلاین مثل دیجی کالا وقتی داده هارو میگیره تعدادی رو نشون میده و وقتی رفتیم پایین تر بقیه رو لود میکنه کلا همه برنامه ها منظورم بود نه فقط دیجی کالا

کسی میدونه چطوری؟

سلام برادر

توی دیتابیس آنلاین از طریق کوئری زیر میتونی لیمیت بدی به دیتابیس

mysql_query("SELECT * FROM tbl Order by ID DESC LIMIT ".$aval." OFFSET ".$dovom."");

اون متغیر های aval  و dovom رو باید بهش مقدار عددی پست کنی 

خب این عددا از کجا میان ؟! شما باید پوزیشن لیست ویو رو بگیری مثلا بعد از هر 10 تا.

این 10 رو بریزی توی aval و متغیر aval  رو +10 کنی و بریزی توی dovom و همین طور در ادامه کار باید شرط پوزیشن لیست ویو رو مساوی dovom بزاری

البته شاید با گفتن من کمی شده باشی 

بهتر از اون لینکی که آقای ایزدی دادن استفاده کنید

لینک ارسال

در 22 دقیقه قبل، m.h_1998 گفته است :

کسی میدونه چطوری؟

تو این زمینه فک کنم بیشتر مربوط میشه به نحوه اطلاعات گرفتن از دیتابیس فروشگاهتون مثلا اطلاعات جیسونی که خودم برای یک فروشگاه کار کردم به این ترتیب بود که در هر لینکی که اطلاعات رو میداد یک صفحه بود و در اون صفحه ده پست اول بود وقتی به انتهای اسکرول میرسیدم میرفتم صفحه دوم و ده پست بعدی دان میشد همینطور در صفحه سوم ده پست سوم...

به نظرم به نحوه منبع اطلاعات جیسونتون برمیگرده که چند تا چند تا دان بشه...

فروشگاه ساکالا در بازار کار منه و دقیقا بر همین منوال کدنویسی شده میتونید ببینید...

لینک ارسال

در هم اکنون، میلاد گفته است :

سلام برادر

توی دیتابیس آنلاین از طریق کوئری زیر میتونی لیمیت بدی به دیتابیس

mysql_query("SELECT * FROM tbl Order by ID DESC LIMIT ".$aval." OFFSET ".$dovom."");

اون متغیر های aval  و dovom رو باید بهش مقدار عددی پست کنی 

خب این عددا از کجا میان ؟! شما باید پوزیشن لیست ویو رو بگیری مثلا بعد از هر 10 تا.

این 10 رو بریزی توی aval و متغیر aval  رو +10 کنی و بریزی توی dovom و همین طور در ادامه کار باید شرط پوزیشن لیست ویو رو مساوی dovom بزاری

البته شاید با گفتن من کمی شده باشی 

بهتر از اون لینکی که آقای ایزدی دادن استفاده کنید

تو دیتابیس آنلاین با این کد ده تای اول فقط دان میشه یا کلا دان میشه اطلاعات دیتابیس و بعد ده تا ده تا نشون میده؟؟

لینک ارسال

("SELECT * FROM tbl Order by ID DESC LIMIT ".$aval." OFFSET ".$dovom."");                شما مقادیر صفر و ده رو پست میکنید- به شکل زیر در میاد

("SELECT * FROM tbl Order by ID DESC LIMIT 0 OFFSET 10 ");   

حالا میاد 10تای اخرین ارسالی ها رو نمایش میده 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...