رفتن به مطلب
  • 0

مشکل کتابخانه ضد هک پرداخت درون برنامه با اندروید های L به بالا

ali-asadi

سوال

با سلام و خسته نباشید، اکثر ما برای جلوگیری از هک پرداخت درون برنامه ای خودمون یا میایم از کد زیر استفاده میکنیم!!

Dim ActMan As JavaObject 
    Dim R As Reflector 
    R.Target=R.GetContext 
    ActMan = R.RunMethod2("getSystemService","activity","java.lang.String")
    Dim TaskInfo As JavaObject = ActMan.RunMethod("getRunningTasks",Array As Object(1)) 
    Dim CompInfo As JavaObject = TaskInfo.RunMethodJO("get",Array As Object(0)).GetField("topActivity") 
    Dim PackageName As String = CompInfo.RunMethod("getPackageName",Null) 
    If PackageName.CompareTo("com.farsitel.bazaar")=0 Then Return True 
    Return False 

یا از کتابخانه آقای قفاری! به نام PRBazarInappSecurity

اما مشکلی که شاید خیلیاتون مشاهده کردید اینه که خیلی وقتا کاربران پرداخت واقعی انجام میدن اما با جمله شما قصد هک برنامه رو دارید مواجه میشن

که این به دلیل مشکل گرفتن به کد getRunningTasks در بعضی اندروید ها است! که با توجه به دسترسی android.permission.GET_TASKS که میزاریم بازم دسترسی داده نمیشه

خب حرف من که این راه راه خوبی نیست عین واقعیته چون اولش خودمم باور نمیکردم و بعد با حجم زیاد مشکلات کاربران که روبرو شدم باور کردم!

شاید الان بیاید و بگید کدت مشکل داره! اما اگه کد مشکل داشته باشه رو گوشی خودم و 80% کاربرا اوکی نبود!!!

به نظرم باید دنبال راه چاره ای برای این قضیه بود!

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

قبلا در مورد این مشکل چندینبار تو انجمن بحث شده

بله کتابخانه با api های 23 و بالاتر مشکل داره ولی با api های پایینتر کلا سازگاره و عمده گوشی ها api پایینتر از 22 دارن

شما باید وقتی از این کتابخانه استفاده میکنید از کتابخانه phone یک شرط بزارید که فقط در صورتی که api گوشی 22 و یا پایینتر از آن بود بیاد و از این کتابخانه استفاده کنه وگرنه اگه بالاتر بود بیاد بجای کتابخانه ضد هک, پکیج نیم های لاکی و دیگر برنامه های مخرب رو چک کنه و اگه موجود بود مجوز استفاده نده.

ما الان با این روش استفاده میکنیم که بسیار کارآمد هستش

لینک ارسال

Dim p As Phone
If p.SdkVersion >= 23 Then
کد های بالاتر از api 23
Else
کد های پایینتر از 23
end if

البته الان دسترسی به بیسیک ندارم شاید دقیق نباشه ولی کتابخانه فون رو فعال کن و برای قسمت بالا هم از کتابخانه پکیج منیجر استفاده کن

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...