رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با وب ویو

PooyaDe

سوال

سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

بنده  تعدادی مقاله رو که هم متن داره و هم عکس به صورت htm از ورد خروجی گرفتم و درسرور گذاشتم و در برنامه با وب ویو اون رو لود میکنم .

متن به خوبی با صفحه هر دیوایس سازگار میشه ولی مشکلی که هست عکس ها در وب ویو نصف میشن و به اندازه صفحه دیوایس کوچیک نمیشن که عرضش با عرض وب ویو برابر باشه و بیرون زدگی نداشته باشه

دوستان اگه راهه حلی به ذهنتون میرسه بگین لطفا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

سلام

حل مشکل رو نمیدونم چون Html کار نیستم اما اگه این برنامه رو واسه کافه بازار میخواهید بعید میدونم تاییدش کنه اگه با WebView باشه :unknown:

لینک ارسال

در هم اکنون، PooyaDe گفته است :

سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان

بنده  تعدادی مقاله رو که هم متن داره و هم عکس به صورت htm از ورد خروجی گرفتم و درسرور گذاشتم و در برنامه با وب ویو اون رو لود میکنم .

متن به خوبی با صفحه هر دیوایس سازگار میشه ولی مشکلی که هست عکس ها در وب ویو نصف میشن و به اندازه صفحه دیوایس کوچیک نمیشن که عرضش با عرض وب ویو برابر باشه و بیرون زدگی نداشته باشه

دوستان اگه راهه حلی به ذهنتون میرسه بگین لطفا

برای اینکه عکس ها تو وب ویو درست دیده بشن باید در فایل های html از css استفاده کنید مثال

01 - فایل html رو باز کنید ( برای همه فایل های html باید این کار رو بکنید ) برای باز کردن فایل روی آن راست کلیک کنید و روی گزینه open with بروید و بعد روی نرم افزار Notepade      کلیک کنید

02 - فایل html از 3 قسمت تشکیلی شده مانند زیر

<html>    شروع فایل

<head>  قسمت 1 که شامل ورودی نام صفحه

</head>  پایان قسمت 1

<body>   قسمت 2 که شامل متن ها و عکس ها هست

در این جا

</body>  پایان قسمت 2

</html> پایان فایل اچ تی ام ال

03 - حالا بعد از اجرای فایل با نرم افزار Notepade  باید دنبال قسمت 2 بگردید و اون جایی که نوشتم ( در اینجا ) ، کد زیر رو وارد کنید

<style> img{width: 100%  !important} </style>

04 پایان ( اون 100 درصد یعنی میاد و با توجه به پهنای عرض صفحه خودش رو اندازه می کنه و میزون می کنه. که اگر خواستید می تونید خودتون کم یا زیاد کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، مهدی ایزدی گفته است :

سلام

حل مشکل رو نمیدونم چون Html کار نیستم اما اگه این برنامه رو واسه کافه بازار میخواهید بعید میدونم تاییدش کنه اگه با WebView باشه :unknown:

والا منم یه مدت تحقیق کردم گویا بازار اگه در دیتابیس افلاین از وب ویو استفاده شه گیر میده .

در هر حال ممنون از نظرتون 

بنده یه ایمیل میدم به بازار نتیجه رو قرار میدم تا بقیه دوستان هم مطلع بشن

در 2 ساعت قبل، softir گفته است :

برای اینکه عکس ها تو وب ویو درست دیده بشن باید در فایل های html از css استفاده کنید مثال

01 - فایل html رو باز کنید ( برای همه فایل های html باید این کار رو بکنید ) برای باز کردن فایل روی آن راست کلیک کنید و روی گزینه open with بروید و بعد روی نرم افزار Notepade      کلیک کنید

02 - فایل html از 3 قسمت تشکیلی شده مانند زیر

<html>    شروع فایل

<head>  قسمت 1 که شامل ورودی نام صفحه

</head>  پایان قسمت 1

<body>   قسمت 2 که شامل متن ها و عکس ها هست

در این جا

</body>  پایان قسمت 2

</html> پایان فایل اچ تی ام ال

03 - حالا بعد از اجرای فایل با نرم افزار Notepade  باید دنبال قسمت 2 بگردید و اون جایی که نوشتم ( در اینجا ) ، کد زیر رو وارد کنید

<style> img{width: 100%  !important} </style>

04 پایان ( اون 100 درصد یعنی میاد و با توجه به پهنای عرض صفحه خودش رو اندازه می کنه و میزون می کنه. که اگر خواستید می تونید خودتون کم یا زیاد کنید

ممنون از شما دوست عزیز کمک بزرگی کردین:53:

لینک ارسال

در هم اکنون، PooyaDe گفته است :

والا منم یه مدت تحقیق کردم گویا بازار اگه در دیتابیس افلاین از وب ویو استفاده شه گیر میده .

در هر حال ممنون از نظرتون 

بنده یه ایمیل میدم به بازار نتیجه رو قرار میدم تا بقیه دوستان هم مطلع بشن

ممنون از شما دوست عزیز کمک بزرگی کردین:53:

خواهش می کنم دوست من

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...