رفتن به مطلب
  • 0

لیمیت customlistview

hosseinkarimian

سوال

با سلام من به کاستوم لیست ویو لیمیت ۱۰ تا ۱۰ تا دادم و تا ۱۰۰۰ ایتم با سرعت خوب لود میکنه و اگر بیشتر بشه کند میشه . من فقط از لیمیت میخوام استفاده کنم  .

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، maxnet13 گفته است :

با سلام من به کاستوم لیست ویو لیمیت ۱۰ تا ۱۰ تا دادم و تا ۱۰۰۰ ایتم با سرعت خوب لود میکنه و اگر بیشتر بشه کند میشه . من فقط از لیمیت میخوام استفاده کنم  .

سلام

البته امتحان نکردم شاید بشه : این کار رو بکن

وقتی آیتم شما رسید به 950 بهش بگو 900 آیتم قبلی رو پاک و 900 آیتم جدید اضافه کنه این برای اسکرول به پایین بود حالا اگه به بالا اسکرول کرد 900 تا آیتم از آخر پاک کنه بعد 900 تا به قبل اضافه کنه

(  البته یکم خلاقیت می خواد )

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، softir گفته است :

سلام

البته امتحان نکردم شاید بشه : این کار رو بکن

وقتی آیتم شما رسید به 950 بهش بگو 900 آیتم قبلی رو پاک و 900 آیتم جدید اضافه کنه این برای اسکرول به پایین بود حالا اگه به بالا اسکرول کرد 900 تا آیتم از آخر پاک کنه بعد 900 تا به قبل اضافه کنه

(  البته یکم خلاقیت می خواد )

این کارو کردم ولی مشکل این هست که مثلا وقتی میام پایین ۹۰۰ تای  بعدی را بخواد  لود کنه .فرض کن ما از ۹۰۰ دومی  ۴۰۰ تا رو لود کردیم و بالا میایم که ۹۰۰  قبلی لود کنه چون از لیمیت استفاده می کنیم از ۴۰۰ میاد ۱۰ تا ۱۰ تای قبلی نمایش میده که تکراری هستند.واقعا دوستانی مثل شما کم پیدا میشه جواب بده ممنون از شما.:gamer2:

لینک ارسال

در هم اکنون، maxnet13 گفته است :

این کارو کردم ولی مشکل این هست که مثلا وقتی میام پایین ۹۰۰ تای  بعدی را بخواد  لود کنه .فرض کن ما از ۹۰۰ دومی  ۴۰۰ تا رو لود کردیم و بالا میایم که ۹۰۰  قبلی لود کنه چون از لیمیت استفاده می کنیم از ۴۰۰ میاد ۱۰ تا ۱۰ تای قبلی نمایش میده که تکراری هستند.واقعا دوستانی مثل شما کم پیدا میشه جواب بده ممنون از شما.:gamer2:

سورسی که نوشتید رو برام بفرستید لطفا ببینم

لینک ارسال

کامپیوتر پیشم نیست با گوشی هستم .

بنظر شما مثلا لیست هایی مثل بازار ,دیوار و... از لیمیت که استفاده می کنند حتی اطلاعات قبلی پاک نمیشه چطور سرعت لود بالا هست و کندی حس نمیشه .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...