رفتن به مطلب
  • 0

ادرس دهی اریا لیست ویو

amiro72

سوال

سلام  من اینجا برای اریالیست ویو ادرس عکس رو شماره یک میدم کار میده و عکس رو هم توی اسست ریختم حالا از شماره 2 استفاده میکنم عکس رو هم توی پوشه ax ریختم ولی عکس نمیاد چرا ؟

l4.Add(arad.getAssetsFullAddress(curr.GetString("esmpic")))                     '111
	l4.Add(File.DirRootExternal & "/ax/"&curr.GetString("esmpic"))                  '222

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، amiro72 گفته است :

سلام  من اینجا برای اریالیست ویو ادرس عکس رو شماره یک میدم کار میده و عکس رو هم توی اسست ریختم حالا از شماره 2 استفاده میکنم عکس رو هم توی پوشه ax ریختم ولی عکس نمیاد چرا ؟

l4.Add(arad.getAssetsFullAddress(curr.GetString("esmpic")))                     '111
	l4.Add(File.DirRootExternal & "/ax/"&curr.GetString("esmpic"))                  '222

متن عکس هاتون رو تو دیتا بیس با فرمتشون ذخیره کردی ؟

لینک ارسال

در 15 دقیقه قبل، softir گفته است :

متن عکس هاتون رو تو دیتا بیس با فرمتشون ذخیره کردی ؟

سلام اره با پسوند ذخیره کردم میگم که  از اولی استفاده میکنم عکس رو نشون میده تو لیست ولی  از دومی که استفاده میکنم نشون نمیده من میخام از دومی استفاده کنم ینی عکسا رو برای لیست از یه پوشه توی حافظه گوشی بیارم

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، amiro72 گفته است :

سلام اره با پسوند ذخیره کردم میگم که  از اولی استفاده میکنم عکس رو نشون میده تو لیست ولی  از دومی که استفاده میکنم نشون نمیده من میخام از دومی استفاده کنم ینی عکسا رو برای لیست از یه پوشه توی حافظه گوشی بیارم

با  این کد هم امتحان کردم بازم نشد

l4.Add(File.Combine(File.DirRootExternal & "/ax/",curr.GetString("esmpic")))     '222

کد دوم منظورمه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...