رفتن به مطلب
  • 0

بهترین نسخه ی sql(دیتا بیس)برای b4aکدومه؟

hosseinabdoli

سوال

سلام کسی میدونه بهترین نسخه Microsoft SQL Server 2014 برای b4a کدومه منظورم اینه که استاندارد دان کنم یا وب رو یا( Business  ) یا(Enterprise  ) یا (  Developer  ) یا (  Core) کدومو:unknown: ممنون میشم زود بجوابید :Laie_99:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

درود

بنده با sql server روی بیسیک کار نکردم اصلا...

شما اگر میخواهید با دیتابیس کار کنید برنامه ی NavicatPremium رو نصب کنید !

لینک ارسال

اندروید تا جایی که بنده میدونم بیشتر با Sqlite رابطه برقرار میکنه انگار نیمه ی گمشده ی هم هستند :دی

و همینجور که اقای ایزدی گفتند میتونید NavicatPremium  استفاده کنید که توی انجمن موجود هستش

لینک ارسال

ممنون از دوستان من برنامه ای ک میگفتینو دان کردم اما تتونستم باهاش کار کنم میگه باید به sqlکانکت شی ببخشید کسی هس ک آموزش برنامه ی NavicatPremium را داشته باشه ایا کسی هس بلد باشه؟؟؟؟

موندم ک چطور ی پایگاه داده همون دیتا بیس درس کنم

ممنون میشم ک کمکم کنید

لینک ارسال

در 1 ساعت قبل، hosseinabdoli گفته است :

ممنون از دوستان من برنامه ای ک میگفتینو دان کردم اما تتونستم باهاش کار کنم میگه باید به sqlکانکت شی ببخشید کسی هس ک آموزش برنامه ی NavicatPremium را داشته باشه ایا کسی هس بلد باشه؟؟؟؟

موندم ک چطور ی پایگاه داده همون دیتا بیس درس کنم

ممنون میشم ک کمکم کنید

این آموزش رو ببینید توش کامل همه چیز توضیح داده شده :

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، hosseinabdoli گفته است :

سلام کسی میدونه بهترین نسخه Microsoft SQL Server 2014 برای b4a کدومه منظورم اینه که استاندارد دان کنم یا وب رو یا( Business  ) یا(Enterprise  ) یا (  Developer  ) یا (  Core) کدومو:unknown: ممنون میشم زود بجوابید :Laie_99:

دوست عزیز دیتابیس استاندارد اندورید و ای او اس sqlite ‌هست   شما هم باید این نوع دیتابیس رو بسازید . SQL Server برای اندورید نیست . از برنامه ای آقای ایزدی معرفی کردن استفاده کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...