رفتن به مطلب
  • 0

حجم بالای Android SDK Tools Bundle

arioman

سوال

با سلام و خسته نباشید

دوستان من نسخه 24 Android SDK Tools Bundle رو دانلود کردم که بصورت زیپ شده 13 گیگابایت بود ، بعد از اکسترکت روی هارد متوجه شدم نزدیک به 64 گیگابایت از فضای هارددیسک من رو اشغال کرده که واقعا برای درایوهام دردسر ساز شده

میخوام بدونم آیا پوشه ها و فایل هایی هست که بدون اینکه خللی در کار B4a و کامپایل برنامه پیش بیاد پاک بشه و حجمش کم بشه یا مثلا پکیج لایت مخصوص b4a زده باشن که فایل های اضافی همراهش نباشه چون بعید میدونم همه این فایل ها استفاده بشه و قسمتیش احتمالا مربوط به Android Studio یا قسمت هایی هست که ممکنه اصلا استفاده نشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

5 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

شما احتمالا پکیج sdk کامل رو دانلود کردید. دقت کنید برای برنامه نویسی شما نیاز به اخرین api دارید یعنی فقط اون باشی کافی هست میتونید بقیه api ها رو پکیج کنید که شامل یکسری ایمیج هم میشه که اونا رو هم میتونید پاک کنید . با این کار حجم میاد حدود 2 گیگ 

لینک ارسال

در در 1395/10/12, 01:16:05، امین پوراباذری گفته است :

شما احتمالا پکیج sdk کامل رو دانلود کردید. دقت کنید برای برنامه نویسی شما نیاز به اخرین api دارید یعنی فقط اون باشی کافی هست میتونید بقیه api ها رو پکیج کنید که شامل یکسری ایمیج هم میشه که اونا رو هم میتونید پاک کنید . با این کار حجم میاد حدود 2 گیگ 

بله فکر میکنم همینجاس مشکل

اینطور که من میبینم حجم اصلی و بالا ناشی از پوشه system-images هستش که من اسکرین شات هایی رو ازشون گذاشتم :

یعنی شما میگی همه رو به جز 23 پاک کنم ؟!   آندروید N چیه ؟    و ایا برای اینکه اپلیکیشن روی نسخه های پایین کار بده نیازی به وجود این Api ها نیست و فقط حکم ساخت دیوایس مجازی رو دارن ؟؟!

و خوده پوشه اندروید 23 هم همینطور که در اسکرین شات ملاحضه میکنید حاوی چند پوشه مثل android-tv هستش که فک میکنم ماژول های اضافی باشه که برای ما ایرانیا کاربرد نداره درسته ؟ یا اونا رو نمیشه پاک کرد ؟!

JE9ft.jpg

oVmpU.jpg

لینک ارسال

در 6 ساعت قبل، arioman گفته است :

بله فکر میکنم همینجاس مشکل

اینطور که من میبینم حجم اصلی و بالا ناشی از پوشه system-images هستش که من اسکرین شات هایی رو ازشون گذاشتم :

یعنی شما میگی همه رو به جز 23 پاک کنم ؟!   آندروید N چیه ؟    و ایا برای اینکه اپلیکیشن روی نسخه های پایین کار بده نیازی به وجود این Api ها نیست و فقط حکم ساخت دیوایس مجازی رو دارن ؟؟!

و خوده پوشه اندروید 23 هم همینطور که در اسکرین شات ملاحضه میکنید حاوی چند پوشه مثل android-tv هستش که فک میکنم ماژول های اضافی باشه که برای ما ایرانیا کاربرد نداره درسته ؟ یا اونا رو نمیشه پاک کرد ؟!

JE9ft.jpg

oVmpU.jpg

اخرین نسخه یعنی api 25 رو دانلود کنید دیگه بقیه رو میتونید پاک کنید بهشون نیازی ندارید مگر اینکه بخواین برای tv یا ساعت هوشمند برنامه نویسید که هر موقع خواستید بنویسید میتونید اینا رو دانلود کنید در مورد اجرا شدن برای روی نسخه ی های پایین اون مربوط به api نیست اون مربوط  به انتخاب minsdk هست شما با api 25  میتونید برای تمامی نسخه های اندورید برنامه بنویسید . 

لینک ارسال

در در 1395/10/14, 02:39:05، امین پوراباذری گفته است :

اخرین نسخه یعنی api 25 رو دانلود کنید دیگه بقیه رو میتونید پاک کنید بهشون نیازی ندارید مگر اینکه بخواین برای tv یا ساعت هوشمند برنامه نویسید که هر موقع خواستید بنویسید میتونید اینا رو دانلود کنید در مورد اجرا شدن برای روی نسخه ی های پایین اون مربوط به api نیست اون مربوط  به انتخاب minsdk هست شما با api 25  میتونید برای تمامی نسخه های اندورید برنامه بنویسید . 

ببخشید اصلا مگه 25 اومده ؟؟  شما لینکی چیزی ازش ندارین ؟  من که هر چی میگردم نسخه فول 13 گیگابایتی رو پیدا میکنم تو سایت ها فقط

لینک ارسال

در 3 ساعت قبل، arioman گفته است :

ببخشید اصلا مگه 25 اومده ؟؟  شما لینکی چیزی ازش ندارین ؟  من که هر چی میگردم نسخه فول 13 گیگابایتی رو پیدا میکنم تو سایت ها فقط

بله 25 هم اومده اندورید 7.1 از داخل خود sdk اقدام به بروزسانی کنید سایت های ایرانی خیلی عقب تر هستن 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...