رفتن به مطلب
  • 0

ساخت برنامه ای که بتوان قابلیت های اون رو با نصب یک فایل دیگه زیاد کرد

sepideyeshab

سوال

سلام خدمت اساتید

میخواستم ببینم راهی هست که من یه سری قابلیت های برنامه ای که نوشتم رو درخود برنامه قرار ندم و برنامه رو رایگان بدم بیرون.

بعد بیام قابلیت ها رو در قالب یه برنامه دیگه بنویسم وپولیش کنم ، بعد از اینکه فایل نصب اون قابلیت اجرا شد اون قابلیت به برنامه اصلی اتچ بشه و خودش برنامه مجزا نباشه؟

ببخشید که منظورم رو سخت رسوندم،چیز دیگه به ذهنم نرسید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در 5 ساعت قبل، sepideyeshab گفته است :

سلام خدمت اساتید

میخواستم ببینم راهی هست که من یه سری قابلیت های برنامه ای که نوشتم رو درخود برنامه قرار ندم و برنامه رو رایگان بدم بیرون.

بعد بیام قابلیت ها رو در قالب یه برنامه دیگه بنویسم وپولیش کنم ، بعد از اینکه فایل نصب اون قابلیت اجرا شد اون قابلیت به برنامه اصلی اتچ بشه و خودش برنامه مجزا نباشه؟

ببخشید که منظورم رو سخت رسوندم،چیز دیگه به ذهنم نرسید

سلام منظورتونو نفهمیدم دقیقا ولی فک کنم این باشه : برنامه شما یک نسخه رایگان داره و‌ یک نسخه پرو ، اگه کسی نسخه پرو رو خواست باید ی‌مبلغی رو پرداخت کنه که اون قابلیاتا رو نسخه رایگان اعمال بشه و برنامه تبدیل به نسخه پرو بشه ، این که کاری نداره ، از پرداخت درون برنامه ای بازار استفاده کنید ، با جستجو در انجمن میتونید آموزش های مربوطه رو پیدا کنید.

موفق باشید. 

لینک ارسال

درود

به نظرم میتونید از نرم افزارتون یک نسخه ی دمو بسازید و اون قابلیتهایی رو که میخواین رو بهش اضافه نکنید

مثلا در قسمت ورودی به اکتیویتی خاص ، یک پیغام نمایش بدین و  متنشو بذارید

لطفا نسخه ی کامل را خریداری نمایید

و در نسخه ی کامل همه چیز سره جای خودش باشه

اگر پکیج نیم هاتون یکی باشه ، با نصب نسخه ی اصلی ، نسخه ی اصلی جایگزین نسخه ی دمو می شود:DD:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...