رفتن به مطلب
  • 0

مشکل با کتابخانه AndroidVideoCapture

lll123

سوال

با سلام 

من تو یه پروژه جدید از کتابخانه AndroidVideoCapture استفاده کردم برای فیلم برداری با دوربین جلو 

ولی مشکلی که پیش میاد اینه که با رفتن به اکتیویتی دیگه یا زدن دکمه هوم فیلمبرداری قطع میشه و به هم میریزه  

در واقع من میخوام تصویر دوربین جلو با زدن دکمه استارت شروع به ضبط بشه و کاربر از برنامه خارج بشه با برنامه دیگه ای شروع به کار کنه ، بعد به برنامه برگرده و فیلم برداری رو استاپ کنه 

با سروسیس نتونستم فیلم برداری کنم و اکتیویتی رو هم نتونستم در حال اجرا مخفی کنم تا با برنامه دیگه کار کنم 

دوستان اگه راه حلی دارن راهنمایی کنن 

اکه هزینه هم داشته باشه در خدمتم 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال‌های توصیه شده

در هم اکنون، lll123 گفته است :

با سلام 

من تو یه پروژه جدید از کتابخانه AndroidVideoCapture استفاده کردم برای فیلم برداری با دوربین جلو 

ولی مشکلی که پیش میاد اینه که با رفتن به اکتیویتی دیگه یا زدن دکمه هوم فیلمبرداری قطع میشه و به هم میریزه  

در واقع من میخوام تصویر دوربین جلو با زدن دکمه استارت شروع به ضبط بشه و کاربر از برنامه خارج بشه با برنامه دیگه ای شروع به کار کنه ، بعد به برنامه برگرده و فیلم برداری رو استاپ کنه 

با سروسیس نتونستم فیلم برداری کنم و اکتیویتی رو هم نتونستم در حال اجرا مخفی کنم تا با برنامه دیگه کار کنم 

دوستان اگه راه حلی دارن راهنمایی کنن 

اکه هزینه هم داشته باشه در خدمتم 

سلام

احتمالا باید از سرویس استفاده کنید

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، softir گفته است :

سلام

احتمالا باید از سرویس استفاده کنید

سلام 

من با سرویس امتحان کردم ولی نمیشه با دوربین فیلمبرداری کرد 

لطفا اگه راهی میدونید که با استفاده از سرویس از دوربین جلو فیلمبرداری کرد بگید ، ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...